Bütçe
30000

Bedy

Hectopat
Daha fazla  
Linkteki modelden bahseedşyorum arkadaşlar bizim için her işi görebilmesi önemli bir arkadaşa alacağız. Bu ürünün soğutması ekran kartı performansı, HP'nin kalitesi vs. yorumlarınızı ve deneyimlerinizi merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi günler...

Victus güzel model fakat bu bütçede daha yüksek watt sunan 3060 modelli laptoplar tercih edebilirsiniz. @Artoria Pendragon hocamın attığı model gayet iyi, dediği gibi RAM ekleyip alabilirsiniz.

Linkteki modelden bahseedşyorum arkadaşlar bizim için her işi görebilmesi önemli bir arkadaşa alacağız. Bu ürünün soğutması ekran kartı performansı, HP'nin kalitesi vs. yorumlarınızı ve deneyimlerinizi merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim. Herkese iyi günler..
Kasa kalitesi iyidir fakat soğutma sistemi berbat. İ7 ve RYZEN 7 İşlemcileri soğutamıyor. Almanızı tavsiye etmem. Başka modellere bakabilirsiniz.

Kasa kalitesi iyidir fakat soğutma sistemi berbat. İ7 ve RYZEN 7 İşlemcileri soğutamıyor. Almanızı tavsiye etmem. Başka modellere bakabilirsiniz.
Yalan aktif victus 16 kullanıyorum soğutması gayet iyi tüm yabancı incelemeler bile soğutması başarılı yazıyorlar aktif kullanıyorum bencede iyi. God of war gta 5 ultra son ayarlarda max fan cpu 78 gpu 63 zor görüyor diğer oyunlarda daha aşağısı hafiflerde 65 55 oluyor resmen.

Yalan aktif victus 16 kullanıyorum soğutması gayet iyi tüm yabancı incelemeler bile soğutması başarılı yazıyorlar aktif kullanıyorum bencede iyi. God of war gta 5 ultra son ayarlarda max fan cpu 78 gpu 63 zor görüyor diğer oyunlarda daha aşağısı hafiflerde 65 55 oluyor resmen.
Cpu'nuz nedir ?

Okuman yok sanırım. Bütün Victus'cular bu konuda üzerime geliyor 😀 Tekrardan söylüyorum, Victus'un soğutması i5 ve Ryzen 5'i soğutuyor fakat Ryzen 7 Ve i7'de berbat bir performans gösteriyor. Yük altında 103 -105 Derecede geziniyorlar. Bilgisayardan anlamıyor olabilirsin. Bahsettiğimiz i7 İşlemcisi i5 işlemcisine göre daha güçlü ve daha fazla ısı üretir. (Mesela) i5 78 Derecede çalışırken i7, 85 Derecede çalışır. AMD tarafında da aynı olay. R7, R5'ten daha güçlü ve daha fazla ısı üretir. Bu yüzden ısı konusunda bu işlemcileri bir tutamazsın. Bilmeden boş boş konuşmayalım. Bir de yalan demişsin: D Bana inanmıyorsan internette Victus ısınma sorunu diye aratırsın. Örnek: HP victus 16-E0004NT ısınıyor

Onun yerine bunu alıp RAM ekleyin, daha mantıklı olur.

Hocam geçen sene bu modelin AN51545 modeline sahiptim RTX3060 versiyonu çok sorun yaşadım ve servisleri de keza kötüydü o yüzden çok çekiniyorum bu markaya bakarken onun yerşne benzer özellikte MUX swtich olan ASUS TUF'lar var. Bu seri sizce nasıl?

Hocam geçen sene bu modelin AN51545 modeline sahiptim RTX3060 versiyonu çok sorun yaşadım ve servisleri de keza kötüydü o yüzden çok çekiniyorum bu markaya bakarken onun yerşne benzer özellikte MUX swtich olan ASUS TUF'lar var. Bu seri sizce nasıl?

Ne gibi sorunlar yaşadın? TR'de laptop tarafında Monster dışında düzgün servis yok, ASUS'un servisine bakan SMS infocomm da bayağı kötü. 6800H 3060 TUF'lardan bahsediyorsaniz alınabilir, sadece sıcaklık olarak sınırda çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı