HP Victus S0057NT USB portları çalışmıyor

horozZ

Decapat
RAM
16 DDR5 5600 Mhz
Ekran kartı
RTX 3050 6 GB
İşlemci
Ryzen 5 7640HS
S0057NT modelini aldım bugün, Windows 10 Pro kurulumunu yaptım kurulumda hiçbir problem çıkmadı. İlk defa Windows 10 kurmuyorum o konuda acemi değilim, lakin kurduktan sonra ne hikmetse USB ve Type-C portları asla çalışmıyor. Sürücü sorunu da yok, anlamıyorum. Daha 5 saat oldu alalı hale bak ya.

Windows 11 kur. Windows 10 kurmasan daha iyi olur o sisteme.
Şuan 11 e yükseltiyorum. Bios güncellemesine girdi otomatik, bakalım neler olacak. Umarım düzelir

Yükselttim, bios güncellemesi de yaptım. Aygıt yöneticisinde hiçbir şekilde bildirim, uyarı falan herhangi bir işaret de yok. Çözemedim, birkaç saatlik bilgisayar servise gidecek şaka gibi

Arkadaşlar bunu bu şekilde iade edebilir miyim ?
Geçerli bir sebep midir ? İlk çalışıyordu şimdi çalışmıyor falan iade kabul olur mu

Windows 11 kur. Windows 10 kurmasan daha iyi olur o sisteme.
İade kabul olur mu hocam

Şu an 11'e yükseltiyorum. BIOS güncellemesine girdi otomatik, bakalım neler olacak. Umarım düzelir

Yükselttim, BIOS güncellemesi de yaptım. Aygıt yöneticisinde hiçbir şekilde bildirim, uyarı falan herhangi bir işaret de yok. Çözemedim, birkaç saatlik bilgisayar servise gidecek şaka gibi

Arkadaşlar bunu bu şekilde iade edebilir miyim?
Geçerli bir sebep midir? İlk çalışıyordu şimdi çalışmıyor falan iade kabul olur mu?

İade kabul olur mu hocam

Olur. 2 hafta içinde şart olmadan iade edilebiliyor.

Geri
Yukarı