HP Victus S0057NT vs Acer Nitro 5 AN515-58-55QR

Ege hocam işlemci farkı bir de RAM'leri tek kanal.

Devasa bir fark yok RAM'de sonradan halledilebilir illa çift kanal performansı isterse.

Ege hocam @HYRAXA hocamın dediklerinin yaninda Acer da isinma ve bataryanin küçük olması gibi sorunlari var mı?

Evet Nitro'nun bataryası daha küçük, haliyle daha az süre alırsınız. Isınma sorunu yok, ortalama giriş seviyesi cihaz değerlerini veriyor.

Devasa bir fark yok RAM'de sonradan halledilebilir illa çift kanal performansı isterse.

Evet Nitro'nun bataryası daha küçük, haliyle daha az süre alırsınız. Isınma sorunu yok, ortalama giriş seviyesi cihaz değerlerini veriyor.

Anladım hocam çok sağ olun Acer'ı alacağım.

Herkes yardımcı olduğu için teşekkürler.

Kardeşim, eğer Acer'in başlıkta ki modelini aldıysan üründe MUX smitch var mı? Ekran tepki süresi nasıl ve üründen memnun musun? +ları -leri neler söyleyebilir misin?

Anladım hocam çok sağ olun Acer'ı alacağım.

Herkes yardımcı olduğu için teşekkürler.

Kardeşim, eğer Acer'in başlıkta ki modelini aldıysan üründe MUX smitch var mı? Ekran tepki süresi nasıl ve üründen memnun musun? Artıları eksileri neler söyleyebilir misin?

Kardeşim, eğer Acer'in başlıkta ki modelini aldıysan üründe MUX smitch var mı? Ekran tepki süresi nasıl ve üründen memnun musun? Artıları eksileri neler söyleyebilir misin?

Hocam alacaktım da bazı sebeplerden alamadım ya.

Geri
Yukarı