HP Victus Şarjı 5 Dakikada %6 Azalıyor

RAM kullanımına çok takılmayın. En çok enerji çekenler işlemci, ekran ve harici ekran kartıdır. Dengeli modda gerektiğinde harici ekran kartını devreye sokup çıkarır bu da tüketimi arttırabilir.

Şu an ilk kullanımınız ise pilin hızlı tükenmesi mümkündür, windows güncellemeleri, uygulamaların kendi güncellemeleri, antivirüs taraması, vs derken tüketim artabilir yoğunluktan. Ayrıca BIOS güncellemesi daha yapmadı ise onu yaptıktan sonra pil tüketimi düşebilir. Bendeki bios güncellemesi de yapmıştı.

Tüm güncellemeler bittikten sonra test edin ürünü ve pil kullanımını.
BIOS'tan mevcut sürümünüzü öğrenin. Anakartınızı aratıp güncel sürümünü öğrenin.
Bu HP laptopun arkasını açmak garantiden çıkarır mı dostlar bilginiz var mı?

HP'nin arka kapağını açabilirsiniz, sonradan RAM ve SSD eklenebilmesi için serbest. Başka bir konuda HP'yi arayıp teyit ettirmişti bir arkadaş. Yine de emin olamam derseniz arayıp sorabilirsiniz.

Vida için ise bence servise götürün, ulaşamayacağınız bir yerde olabilir ya da önemli bir parçanın vidası olabilir.

HP'nin arka kapağını açabilirsiniz, sonradan RAM ve SSD eklenebilmesi için serbest. Başka bir konuda HP'yi arayıp teyit ettirmişti bir arkadaş. Yine de emin olamam derseniz arayıp sorabilirsiniz.

Vida için ise bence servise götürün, ulaşamayacağınız bir yerde olabilir ya da önemli bir parçanın vidası olabilir.

Görev yöneticisini açıp resim atabilir misiniz bellek kısmından?

En çok kullanandan sıralayın
Bir mail attım cevap verirler umarım yoksa ararım. Çok teşekkürler hepinize dostlar.
27 dakika 1080p video izledim uptade'ler bittikten sonra. %46'dan %41'e düştü. Bence ideal gibi dostlar ne diyorsunuz. Artık gece rahat uyumak istiyorum.

Bir mail attım cevap verirler umarım yoksa ararım. Çok teşekkürler hepinize dostlar.
27 dakika 1080p video izledim uptade'ler bittikten sonra. %46'dan %41'e düştü. Bence ideal gibi dostlar ne diyorsunuz. Artık gece rahat uyumak istiyorum.
Bence gayet ideal. Size tavsiyem siyah vidalara bakın oynama izi var mı. beyaz olarak gözükür

Geri
Yukarı