HP Victus serisi alınır mı?

Dell kullanan arkadaşım var ısındığını söylüyor 12 nesil i7 12700h işlemcisi var. Acer'ın aynı işlemcili modeli atıldı fakat 13. nesil i7 almak mantıklı değil mi ?

LOQ çok kaliteli ama pahalı ucuzlasa herkes onu önerir zaten ki bende mesela onu alırıdm şu anda Lenovo'dan yazıyorum ısınmıyor Pentium B960 olmasına rağmen.
Ya hocam ne alacağımı şaşırdım nolur bir yardımcı olun 35 bin TL laptop önerisi

LOQ çok kaliteli ama pahalı ucuzlasa herkes onu önerir zaten ki bende mesela onu alırıdm şu anda Lenovo'dan yazıyorum ısınmıyor Pentium B960 olmasına rağmen.

B960 ne hocam R7 7840HS ve 13700H gibi güçlü bir bir işlemci mi lütfen mantıklı yorum yapalım paramız boşa gitmesin 35 bin TL az bir para değil bugüne bugün.

Son düzenleme:
Ya hocam ne alacağımı şaşırdım ne olur bir yardımcı olun 35 bin TL laptop önerisi

B960 ne hocam R7 7840HS ve 13700H gibi güçlü bir bir işlemci mi lütfen mantıklı yorum yapalım paramız boşa gitmesin 35 bin TL az bir para değil bugüne bugün.

Ya hocam saçmalamayın ben şu an Lenovo olarak bu donanımlara sahip PC kullanıyorum diyorum siz nediyorsunuz hocam bana demeyin bende arıyorum zaten hocam yanlış anlamayın.

Ya hocam saçmalamayın ben şu an Lenovo olarak bu donanımlara sahip PC kullanıyorum diyorum siz nediyorsunuz hocam bana demeyin bende arıyorum zaten hocam yanlış anlamayın.

Hocam bulamamanın verdiği gerginlikle verdiğim bir ifade ediş şekli özür dilerim kusuruma bakmayın fiyatlar artacak diye deli oldum.

Bana göre alınmaz çöp C4.

Nedenleri dandık kasa yapısı
Sogutma sorunu
Düşük watt şarj adaptörü.
Menteşe sorunu.
Ekran sorunu.

Kasa yapısında herhangi bir sorun yok. Nitro gibi Victus da güçlendirilmiş plastik kasa kullanıyor.

Victus 16 serisi modellerde soğutma problemi yok, donanıma çok önem vermek yerine firma limitlerle dengeledi modellerini. Limit olduğu için de cihaz ısınıyor demek cahilliktir şahsen.

Düşük Watt şarj adaptörü demişsin şahsen en komik cümlen bu, zira Victus kendi muadilleri arasında en iyi pil ömrüne sahip.

Menteşe sorunu da aynı şekilde Victus 16 modellerinde düzeltilmiş durumda. Normalde menteşe sorunu bile yok, menteşelerin hassasiyeti yüksek olup ekran tek elle sallandığı için kişiler rahatsız olmuş, bunun üzerine 16 modellerinde menteşeler daha sıkılaştırılmış.

Ekran konusunda hiçbir kronik problem de bulunmuyor. Nadiren bazı AMD modellerinde Yellowish Screen denilen gama sorunu bulunuyor o da Adrenalin Software'deki ekran ayarlarından halledilebiliyor. Senin geleceğinden daha parlak oluyor ekran 😀.

Boşuna demiyoruz markaya göre değil modele göre yorum yapın diye. Victus 15 fa-xxx serisi modellerinde soğutma sorunu var desen hak verirdim. Lakin Victus 16 modelleri, özellikle de '' R '' ve '' S '' modellerinde hiçbir şekilde sorun bulunmuyor.

Kasa yapısında herhangi bir sorun yok. Nitro gibi Victus da güçlendirilmiş plastik kasa kullanıyor.

Victus 16 serisi modellerde soğutma problemi yok, donanıma çok önem vermek yerine firma limitlerle dengeledi modellerini. Limit olduğu için de cihaz ısınıyor demek cahilliktir şahsen.

Düşük watt şarj adaptörü demişsin şahsen en komik cümlen bu, zira Victus kendi muadilleri arasında en iyi pil ömrüne sahip.

Menteşe sorunu da aynı şekilde Victus 16 modellerinde düzeltilmiş durumda. Normalde menteşe sorunu bile yok, menteşelerin hassasiyeti yüksek olup ekran tek elle sallandığı için kişiler rahatsız olmuş, bunun üzerine 16 modellerinde menteşeler daha sıkılaştırılmış.

Ekran konusunda hiçbir kronik problem de bulunmuyor. Nadiren bazı AMD modellerinde yellowish screen denilen gama sorunu bulunuyor o da adrenalin Software'deki ekran ayarlarından halledilebiliyor. Senin geleceğinden daha parlak oluyor ekran 😀.

Boşuna demiyoruz markaya göre değil modele göre yorum yapın diye. Victus 15 fa-xxx serisi modellerinde soğutma sorunu var desen hak verirdim. Lakin Victus 16 modelleri, özellikle de " r " ve " s " modellerinde hiçbir şekilde sorun bulunmuyor.

Hocam peki hangisini almalıyım

Lenovo cihaz, Victus'ta 65W limit var çünkü.

Dostum LOQ modelleri hakkında pek bilgim yok. eğer alabiliyorsan i7 13700H işlemcili Victus modeli alabilirsin lakin işlemciden tam performans alamazsın.

Dostum LOQ modelleri hakkında pek bilgim yok. Eğer alabiliyorsan i7 13700H işlemcili Victus modeli alabilirsin lakin işlemciden tam performans alamazsın.

Hocam o zaman bir manası kalmıyor Lenovo almak daha mantıklı
Peki bu Lenovo LOQ ne kadar iyi soğutmaya sahip o kadar para verip de termal throttling yemeyelim.

Geri
Yukarı