HP Victus serisi alınır mı?

Bütçe
40000
OCCT bilmiyorum, Cinebench yaparsanız puanınızı diğer cihazlarla karşılaştırayım.

Dediğim gibi 1.3 GB yüklemesi biraz sürer o yüzden direkt olarak watt değerini test eden OCCT testini yaptım ve şu anda ortalamada 54.3 Watt güç tüketiyor

50W çekmesinden belli hocam.

Hocam limit yokmuş anladığım kadarıyla. 54 Watt zaten işlemci AMD'nin sitesine baktım şimdi orada 35-54 Watt yazıyor TDP değeri için. https://www.amd.com/en/products/apu/amd-ryzen-7-7840hs

Dediğim gibi 1.3 GB yüklemesi biraz sürer o yüzden direkt olarak watt değerini test eden OCCT testini yaptım ve şu anda ortalamada 54.3 Watt güç tüketiyor

Hocam limit yokmuş anladığım kadarıyla. 54 Watt zaten işlemci AMD'nin sitesine baktım şimdi orada 35-54 Watt yazıyor TDP değeri için. https://www.amd.com/en/products/apu/amd-ryzen-7-7840hs
Testte illa çıkacak diye bir şey yok, örneğin benim cihazın varsayılan modunda ilk 3 dakika limit yemiyosun sonrasında yiyorsun. Hatta bazen testte hiç yemediğim oluyor ama oyunda ilk andan yediğim oluyor.

O yüzden oyun önemli, bir de 10 dakikalık test önemli. Çıkan puanınıza bakmak lazım.

Evet ancak ucuza bulurrsa alsın. Ama zaten sonraki seride gider.

O parayı TUF, Victus ile çarçur etme. Nitro 16 al.
Hocam alınmaz mı bu fiyata işlemcisi biraz düşük kalıyor onun dışında özellikleri iyi gibi

hocam kurumsal mağazadan fiziksel olarak alacağım
bu bilgisayar sizce nasıl işlemcisi biraz düşük kalıyor

Hocam alınmaz mı bu fiyata işlemcisi biraz düşük kalıyor onun dışında özellikleri iyi gibi
Soba gibi ve aşırı throttling yapıyor.

hocam kurumsal mağazadan fiziksel olarak alacağım
bu bilgisayar sizce nasıl işlemcisi biraz düşük kalıyor
Kötü dedik ya hocam.

Kötü dedik ya hocam.

Victus alacağınıza lcq alın çok daha iyidir tam performans alamadıktan sonra işlemciden ne anlamı var Victus almanın para israfı.

Testte illa çıkacak diye bir şey yok, örneğin benim cihazın varsayılan modunda ilk 3 dakika limit yemiyosun sonrasında yiyorsun. Hatta bazen testte hiç yemediğim oluyor ama oyunda ilk andan yediğim oluyor.

O yüzden oyun önemli, bir de 10 dakikalık test önemli. Çıkan puanınıza bakmak lazım.

Test yaptım ben sesli kullanmayı sevmediğim için 2500 RPM'de kullanıyordum fanları ondan dolayı oyunda 35 Watt görüyormuşum. Testlerde otomatiğe aldığım için düşüş olmadı.
Edit: Bilgisayar başında olamayacağım için bundan sonra yazılanları göremeyeceğim bir süre.

Hangi modelden bahsediyorsunuz hocam. Link atar mısınız?
Hocam HP Victus için diyorsanız detaylı bakmadım
Ama Asus Tuf için diyorsanız;

Geri
Yukarı