HP Victus vs ASUS TUF vs Lenovo LQQ

bluedepth

Femtopat
Daha fazla  
İşlemcisi iyi yeni bir bilgisayar almak istiyorum. Oyuncu bilgisayarı alacağım ancak fan sesi endişelendiriyor. Lenovo LQQ, Hp victus ve ASUS TUF serilerinden birisini alacağım. Bu laptoplardan normal kullanımda - internette gezinme, dizi- film izleme durumlarında- fan sesi olmayacak bir model arıyorum. Bu marka serilerinden hangisi sessiz çalışma konusunda daha tercih edilebilir? ASUS TUF ve lenovo LQQ serileri için gürültülü çalıştığı söylendi. Gerçekten öyle mi? Kullananlar yorum yaparsa sevinirim. Ve sessiz çalışan, ekran kalitesi iyi önerebileceğiniz 40k bütçeli laptop varsa da önerilere açığım.

ASUS TUF kullandım öncelerden, mükemmel çalışıyor ancak fan durumunu hiç hatırlamıyorum. Yine de oyun açtığım zamanlarda ısınıp ses yaptığını söyleyebilirim ama beni çok da rahatsız etmemiştir ancak bazı zamanlarda çok dehşet fan sesi geldiğini hatırlıyorum. Onun dışında hiç sorunu olmadı. Oyunlarda da FPS düşüşü yaşadığımı hatırlamıyorum.

HP Victus için ise benim bildiğim onlarda BIOS Advanced Settings ile ilgili bir söylenti olduğunu biliyorum, onun için incelemeni öneririm. Açamayanlar ya da kapalı olduğunu söyleyenler var. Tabii ki bilgisayarda bunlara ihtiyacın olur mu bilmiyorum. Onun dışında hem o hem de Lenovo hakkında hiçbir bilgim yok ama yararlı olmuştur umarım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı