HP Victus vs Monster Abra

Halil Said

Femtopat
Daha fazla  
Acaba hangisi daha iyi hangisinde ısınma sorunu olmaz.
Deneyimi olan veya bilen biri yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Acaba hangisi daha iyi hangisinde ısınma sorunu olmaz.
Deneyimi olan veya bilen biri yardımcı olabilir mi?

Bu daha mantıklı olur HP Victus 16-D1048NT 68P33EA i5-12500H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 16.1" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Selam bende monster abra var deneyimlerini aktaracak olur bilgisayar çok güzel sadece oyun oynarken fan sesi geliyor ama eğer oyun oynarken kulaklık takıyorsan hiç fan sesi gelmiyor performansa gelcek olursak minecereft , roblox , valorant gibi oyunları deneyimledim ve güzel bir performans aldım ama sadece monsterlarda mı var bilmiyorum ama şarja takılı olmayınca biraz oyun performansı düşüyor şarj performansı biraz az ama ben zaten oyun oynarken hep şarjda tutuyorum. Sorun varsa yanıtlaya bilirim

Selam bende monster abra var deneyimlerini aktaracak olur bilgisayar çok güzel sadece oyun oynarken fan sesi geliyor ama eğer oyun oynarken kulaklık takıyorsan hiç fan sesi gelmiyor performansa gelcek olursak minecereft , roblox , valorant gibi oyunları deneyimledim ve güzel bir performans aldım ama sadece monsterlarda mı var bilmiyorum ama şarja takılı olmayınca biraz oyun performansı düşüyor şarj performansı biraz az ama ben zaten oyun oynarken hep şarjda tutuyorum. Sorun varsa yanıtlaya bilirim
knk monsterın modeli ne linkini bulabilirsen atarmısın rica etsem

Yeni konular

Geri
Yukarı