Monster Abra A7 vs HP Victus 16

Bütçe
15000-20000
Windows 11 kurmak için ethernet kablosu şart mı peki?
Normalde olmaması lazım ama nedense bende kurarken Ethernet kablosu istedi. Bazı bilgisayarlarda başta Wifi görünmeyebiliyormuş. Bu düzeltilebiliyor, videoları var ama ben ondansa Ethernet kablosu ile yapmayı tercih ettim. Bende yoktu ama arkadaşımdan istedim, sağolsun verdi.

Bu modeli daha yeni aldım çok memnunum. Isı değerleri falan şaşırtıcı derecede iyi.
Hp victus genel olarak nasıl sizce? Fan sesi yüksek mi? Servis hizmeti nasıl, ilgili mi? Acer sipariş verdim ama tek rammış iade yapacağım. Hp victus, lenovo ideapad 3 ya da monster abra a5 alacağım. Ama monster genel olarak çok kötü yorumlar alıyor.

Son düzenleme:
Cevabım için biraz geç olabilir ama gene de yazayım: Ben HP Victus 16-e1021nt modelini aldım(1023nt olarak da geçiyor). i5 12500h, RTX 3050Ti, 144Hz olan modelini aldım. Ve oldukça memnunum. Yüksek ayarlarda düzenli 60 FPSte A.C Origins oynadım (80 FPS civarı alabiliyor ama ben düzenli 60 FPS oynamayı tercih ettim) ve Valorant'ta da 300-350 FPS civarı ortalama alıyor. Isınma konusunda hiç problemim olmadı. Hemen oyunu bırakınca sıcaklığa baktığımda en yüksek 74-75°C çevresi gördüm ki bu 70 elime 30-40 derece bile hissettirmiyor. Soğutması gerçekten çok başarılı. Üstelik bence ısı çıkışının yanda değil de arkada olması da kullanım açısından daha iyi. Bu sayede ellerimi terletmiyor.
Memnuniyete devam mı?

@furkan.kurt18 @Schrodingerscat
Aldığınız ürün hangisi?

Ben zaten çok uyguna bulup 19.999₺'ye almıştım N11'den. Yani şu an zaten benim aldığım fiyata düştü :D

Hepsiburada linki olan. Ama ikisi de aynı model tek fark fiyatı

Hocam iade talebi nasıl oluşturdun bana Instagramdan ulaşabilir misin lütfen @recep.gunes18
N11 uygulaması > hesabım > siparişlerim> sipariş detayını gör >tüm işlemler >iade talebi oluştur

Zaten kargo elime henüz geçmediği için kargoyu teslim almadım iade talebi oluşturduktan sonra

Geri
Yukarı