HP Victus'ta MUX Switch özelliği var mı?

Konuya girip bakayım dedim ve HP 4000 serisi ile Victus modeli üzerine güzel gelişim göstermiş. RGB klavye ve MUX güzel. Ekstra olarak 120W 4060'da cabası. Şu an 32.000 TL gibi bir fiyatı var. ASUS'un stokları var yok arası bir şey. İşlemcisi ile öne geçiyor ekstra olarak. 30.000 TL bandına gelirse muazzam olur.

Ben 30000 TL iken almıştım hocam düşünce alınabilir. Tek sorunu gördüğüm kadar paneli diğer laptoplara göre bir tık daha sarımsı. Benim için sorun değil.

Ben 30000 TL iken almıştım hocam düşünce alınabilir. Tek sorunu gördüğüm kadar paneli diğer laptoplara göre bir tık daha sarımsı. Benim için sorun değil.

Güzel fiyata almışsınız. Panel için renk ayarları mevcuttu. Renk sıcaklığını biraz soğuğa çekerseniz daha iyi hale gelebilir.

Rehber olması için bağlantıları paylaşmak isterim. Bu sorunu ekranı tekrar kalibre ederek çözüyorlar. Buraları inceleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Daha basit şekilde bu yöntemi de deneyebilirsiniz.

Arkadaşlar geçen günlerde 13500H RTX 4060 laptop aldım HP. Ve resimde gördüğünüz gibi ayrık GPU seçeneği var MUX Switch özelliğimi bu?Eki Görüntüle 1807349

RDR 2 de ultrada kaç FPS alıyorsun? CPU ve GPU sıcaklığı en fazla kaç derece oluyor?

Arkadaşlar geçen günlerde 13500H RTX 4060 laptop aldım HP. Ve resimde gördüğünüz gibi ayrık GPU seçeneği var MUX Switch özelliğimi bu?Eki Görüntüle 1807349

Laptopun adaptöründe kaç watt yazıyor? Ekran kartı kaç watt, NVIDIA denetim masasındaki bilgilerde gözüküyor olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı