HP Victus'u şarja takınca ekran kararıyor

Hemen indirip dediklerinizi yapıyorum o halde.

Söylediklerinizi yaptım. Eko modu performans olarak değiştirdim ama çare olmadı maalesef. Önerileriniz için teşekkür ederim.

Rica ederim, HP Support ne diyecek bakalım.

Hemen indirip dediklerinizi yapıyorum o halde.

Söylediklerinizi yaptım. Eko modu performans olarak değiştirdim ama çare olmadı maalesef. Önerileriniz için teşekkür ederim.

Bir de HP sürücü yazıp model numaranı girerek bu araçlar var ise yükleyip kurar mısın?

1716641885186.png

Model numarasını yazarak bu söylediklerini bulup indirdim, kurdum ama bunlarda çare olmadı.

Mecbur destek ekipten konuşacaksınız o zaman aklıma şöyle bir şey geldi acaba adaptörü bağladığınız prizde mi sorun var acaba değişip başka yerde deneyebilir misiniz düzgün voltaj gelmiyor da olabilir eğer devam ederse adaptör veya pilden şüpheleniyorum.

Mecbur destek ekipten konuşacaksınız o zaman aklıma şöyle bir şey geldi acaba adaptörü bağladığınız prizde mi sorun var acaba değişip başka yerde deneyebilir misiniz düzgün voltaj gelmiyor da olabilir eğer devam ederse adaptör veya pilden şüpheleniyorum.
Evdeki diğer tüm prizleri denedim sonuç aynı maalesef. Farklı bir güç kablosu ile deneme şansım olmadı sadece bulamadım çünkü :) bakalım Hp teknik ekibi nasıl bir çözüm üretecek. Çözüm bulabilirsem aynı sorunu yaşayan kişiler olur diye forumda paylaşacağım.

Evdeki diğer tüm prizleri denedim sonuç aynı maalesef. Farklı bir güç kablosu ile deneme şansım olmadı sadece bulamadım çünkü :) bakalım HP teknik ekibi nasıl bir çözüm üretecek. Çözüm bulabilirsem aynı sorunu yaşayan kişiler olur diye forumda paylaşacağım.

Memnun olurum ben de HP Victus kullanıcısıyım Ryzen 7 6800H RTX 3050 Ti :)

Şarj kablosu, adaptör ya da şarj giriş soketinde sıkıntı olabileceği söylendi. Başka bir şarj kablosu bulduğumda deneyeceğim. İmkanlar kısıtlı olduğu için hala bir adaptör bulamadım:)

Geri
Yukarı