HP X27 2V6B4E9 monitör alınır mı?

Dostum o durum şöyle oluyor hemen açıklık getireyim.
Çoğu kişinin kafası karışıyor haklısın.

G-Sync açmak için NVIDIA 10xx ve üzeri bir GPU, Sync özelliği olan bir monitör ve DP kablosu şart.
DP ile monitöre bağlantı yapacaksın bu mecbur. Monitör OSD menüsünden FreeSync açacaksın, ardından NVIDIA Denetim Masası'na G-Sync bölümü gelecek. Oradan GPU üzerinden aktif et kısmını tikleyeceksin.
Laptopta direkt olarak DP çıkışı olmadığı için Thunderbolt destekli Type-C'den görüntü alacaksın. PAUGGE CDP14-PRO USB-C to DİSPLAYPORT 1.4 KABLO - Vatan Bilgisayar kablo bu.
Eğer G-Sync senin için şartsa bunlar gerekli.
Ek bilgi: Mini DP to DP ile de G-Sync laptopta açılabiliyor.
Pekala simdi de isyerimin yakinindaki Vatan Bilgisayar'dan geliyorum.
Orada Lenovo y27-30 onerdiler. Kurulum yapip olu piksel testi yapip teslim eder gerekirse degisim yapariz dediler. Fiyati da 5500 tl.

Sizce bu monitor icin fiyat farkina deger mi? Ya simdi is cikisi bu lenovo'yu alayim ve ya amazondan siparisimi vereyim.

Pekala simdi de iş yerimin yakinindaki Vatan Bilgisayar'dan geliyorum.
Orada Lenovo Y27-30 onerdiler. Kurulum yapip olu piksel testi yapip teslim eder gerekirse degisim yapariz dediler. Fiyati da 5500 TL.

Sizce bu monitor icin fiyat farkina deger mi? Ya simdi is cikisi bu Lenovo'yu alayim veya Amazon'dan siparisimi vereyim.

Lenovo daha iyi. Pivot, hoparlör kalitesi, tepkimesi daha başarılı yapıyor.
İlk çıktığı fiyat bandında olsa F/P derdim.
Geçen 2 ay kadar önce 4.5K bandındaydı. O zamanlar önerdik. Alanlar oldu aramızda.
Şu an Vatan hariç diğer yerlerde çok pahalı. O paraya alınmaz diyorum.
Vatan ise ürünün arkasında duruyor. Satış ve destekleri güzel. Bu yüzden cezbediyor.
Fakat 1.5K daha fazla vereceksin. Bilemiyorum açıkçası.
Bütçe sarsmıyorsa seni alabilirsin.
HP'de üzmez kanısındayım.
27 inç Dell'de alınabilir. HP'ye uzak bakıyorsan.

Tam şuanda ben de amazon'dan HP X27 2V6B4E9 almak istiyorum. Ürünün özellikle parlaklığının yüksek ve boyutunun büyük olmasından dolayı almak istiyorum ama bir abim bana "Alacaksan LG ya da Samsung" al deyince kafam karıştı. HP X27'nin özellikleri tam istediğim gibi ve fiyatı da bütçeme çok uygun. Yine de HP almamam için ortada bir sebep var mı? Kafamdaki soru işaretlerini gidermeme yardımcı olursanız hemen şimdi sipariş vereceğim çünkü. Günlerdir monitör bakıyorum, beynim sulandı.

Tam şu anda ben de Amazon'dan HP X27 2V6B4E9 almak istiyorum. Ürünün özellikle parlaklığının yüksek ve boyutunun büyük olmasından dolayı almak istiyorum ama bir abim bana "Alacaksan LG ya da Samsung" al deyince kafam karıştı. HP X27'nin özellikleri tam istediğim gibi ve fiyatı da bütçeme çok uygun. Yine de HP almamam için ortada bir sebep var mı? Kafamdaki soru işaretlerini gidermeme yardımcı olursanız hemen şimdi sipariş vereceğim çünkü. Günlerdir monitör bakıyorum, beynim sulandı.

Markaya göre değil modele göre konuşmak daha doğrudur.
LG ve Samsung büyük firmalar hatta devler diyebiliriz.
Fakat Samsung'un bazı monitörleri o kadar kötü ki yanından geçmek istemezsin.
LG'de durum daha iyi. Bazen renklerine karşı eleştiri alıyor. Genel olarak yapısını bozmayan modeller üretiyor.
Hangi LG ve Samsung monitöre baktınız?
Eğer baktığınız bir model yoksa HP'ye yönelebilirsiniz.
En fazla ürünü Amazon'a iade edersin.

Markaya göre değil modele göre konuşmak daha doğrudur.
LG ve Samsung büyük firmalar hatta devler diyebiliriz.
Fakat Samsung'un bazı monitörleri o kadar kötü ki yanından geçmek istemezsin.
LG'de durum daha iyi. Bazen renklerine karşı eleştiri alıyor. Genel olarak yapısını bozmayan modeller üretiyor.
Hangi LG ve Samsung monitöre baktınız?
Eğer baktığınız bir model yoksa HP'ye yönelebilirsiniz.
En fazla ürünü Amazon'a iade edersin.

baktığım model budur hocam. Gerçi pckolik.com'u da hiç bilmiyorum. Hem HP X27 400 nit, LG 300 nit. Görmede biraz problemim olduğu için parlaklığı yüksek olsun istiyorum.

Son düzenleme:

Baktığım model budur hocam. Gerçi pckolik.com'u da hiç bilmiyorum. Hem HP X27 400 nit, LG 300 nit. Görmede biraz problemim olduğu için parlaklığı yüksek olsun istiyorum.

HP daha iyi dostum. Hiç bu kafa karışıklığına girme bana sorarsan. 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı