HP yazıcı boş kağıt çıkartıyor

ÖĞRENCİADAMM

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. HP yazıcım mürekkepli ve boş kağıt çıkartıyor. Bir önceki çıktı dolu çıktı ama ondan sonra Full boş çıkıyortiyor. Yazıcı kartuşta sorun olabileceği için bir sürü yöntem denedim ama fayda etmedi. Çıktı almam lazım ama alamıyorum. Konuyu bilen arkadaşlar yardım eder ise sevinirim.

Kartuşu çıkar tak yapmayı denedin mi? Kartuş bitse silik de olsa çıkartır. Sanki kartuş yerinden çıkmış gibi.

Kartuş ne zamandır kullanılmıyor? Aynı sıkıntı var kartuş uzun süre kullanılmadan içinde durursa kuruyor bu sebeple çıktı alamıyor. Bende aynı sorunu yaşamıştım.

Kartuş ne zamandır kullanılmıyor? Aynı sıkıntı var kartuş uzun süre kullanılmadan içinde durursa kuruyor bu sebeple çıktı alamıyor. Bende aynı sorunu yaşamıştım.
Ben derslerimden dolayı çook sık çıktı alıyorum kartuşu çıkardım doldurdum vakumladim her şeyi denedim ama fayda etmedi sorunsuz çalışan alet bir anda gitti belki benimle aynı sorunu yaşayan biri varsa yardım eder diye açtım bu başlığında

Hocam bende de aynı sorun var, çözümü kağıt çıkartarak buldum. Atıyorum 7 sayfa çıkaracaksam sadece 7 kağıt koyuyorum.

Hocam bende de aynı sorun var, çözümü kağıt çıkartarak buldum. Atıyorum 7 sayfa çıkaracaksam sadece 7 kağıt koyuyorum.
Ustam bende sorun çözülmüşmu diye aynı miktar kağıt koyarak denedim atıyorum 1 tane sorun cozulmusmu diye koyuyorum fayda yok

Kartuşu çıkar tak yapmayı denedin mi? Kartuş bitse silik de olsa çıkartır. Sanki kartuş yerinden çıkmış gibi.
Denedim hemde yaklaşık 10-15 kez

Yeni konular

Geri
Yukarı