HS 50 Pro alınır mı?

İnce hesaptan alıcam
Neden? İncehesap'ta pek çok şikayet var. Teknik servisin arıza durumunda kutu açıp hiçbir şey yapmadan geri gönderip arızayı onarmış gibi göstermişliği var. + keyfi iade almıyorlar, ve indirimlerde genelde sıkıntılı ürün gönderiyorlar. 1 aydır saçma bir kulaklığı iade etmek için uğraşıyorum. THH'den dava açarsanız incehesap'ın adresini girmeniz gerekir ve incehesap da adresi yanlış gösterdigi icin dava reddedilir. Bircok sıkıntısı var, neden incehesap'ı tercih etmek yerine 10 TL daha verip Amazon'dan almıyorsunuz? Birkac saatte ürünü gönderiyorlar ve iade etmek istersen kapına tekrar adam yollayıp ürünü alıyorlar, koşulsuz şartsız kabul ediyorlar iadeleri.

Neden? İncehesap'ta pek çok şikayet var. Teknik servisin arıza durumunda kutu açıp hiçbir şey yapmadan geri gönderip arızayı onarmış gibi göstermişliği var. + keyfi iade almıyorlar, ve indirimlerde genelde sıkıntılı ürün gönderiyorlar. 1 aydır saçma bir kulaklığı iade etmek için uğraşıyorum. THH'den dava açarsanız İncehesap'ın adresini girmeniz gerekir ve İncehesap da adresi yanlış gösterdigi için dava reddedilir. Bircok sıkıntısı var, neden İncehesap'ı tercih etmek yerine 10 TL daha verip Amazon'dan almıyorsunuz? Birkac saatte ürünü gönderiyorlar ve iade etmek istersen kapına tekrar adam yollayıp ürünü alıyorlar, koşulsuz şartsız kabul ediyorlar iadeleri.

Amazon'dan aldım,bende Amazon'dan alırsam geç gelir gibi bir ön yargı vardı o yüzden düşünmemiştim ama dediklerinden sonra Amazon'u tercih ettim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı