HS50Pro vs Drop Plus

Bende kararsız kaldım, tercihim Corsair HS50 Pro modelinden yana oldu. Hem Rampage Drop Plus modelinden ucuz, hem marka anlamında daha kaliteli hem de gördüğüm kadarıyla drop Plus'un mikrofonundan şikayetçi olan epey fazla. Daha öncesinde Rampage ile yaşadığım sorunları da göz önünde bulundurunca Corsair HS50 Pro daha güven verdi. Kulaklık salı günü elime ulaşır diye düşünüyorum. Pazartesi-salı günü elime ulaşır diye tahmin ediyorum. Ulaşınca eğer fırsat bulursam inceleme yapacağım.

Bende kararsız kaldım, tercihim Corsair HS50 Pro modelinden yana oldu. Hem Rampage Drop Plus modelinden ucuz, hem marka anlamında daha kaliteli hem de gördüğüm kadarıyla drop Plus'un mikrofonundan şikayetçi olan epey fazla. Daha öncesinde Rampage ile yaşadığım sorunları da göz önünde bulundurunca Corsair HS50 Pro daha güven verdi. Kulaklık salı günü elime ulaşır diye düşünüyorum. Pazartesi-salı günü elime ulaşır diye tahmin ediyorum. Ulaşınca eğer fırsat bulursam inceleme yapacağım.
Corsair HS50 Pro 15 TL daha pahalı, nereden alıyorsunuz siz? Sepette eksta indirim varmış drop plusta..

Ben de Cloud Stinger ile Drop Plus arasında kaldım.Normalde HS50 Pro almıştım ancak geri iade ettim.Bana çok rahatsız geldi pedleri falan çok büyüktü, bide ses kasmak için pek verimli bir kulaklık değildi gördüğüm kadarıyla.Belki benle de alakalı olabilir ama bilgisayarın kendi hoparlörüyle daha rahat ses kasıyordum o derece yanıltıcı bir ses veriyordu bana.

Benim asıl merak ettiğim Drop Plus'taki 7.1'in nasıl bir 7.1 olduğu...
Yoksa Stinger alıp geçeceğim çok rahat gözüküyor uzaktan.

Geri
Yukarı