HS60 Pro vs Blackshark V2 vs Void Elite

Bütçe
1000
Blackshark V2'yi bilgisayarına taktığında ekrana Razer'ın yazılımı indirip kurma ekranı çıkıyor. Razer Synapse kuruluyor. Ses ve mikrofon için çok ayrıntılı ayarlar yapıp oynadığın oyuna, müzik türüne vs. göre profiller oluşturabiliyorsun. Öyle kod filan olayı yok.
Kod girme olayı 3.5 MM jacklı Razer Blackshark V2 X için geçerli. Kutudan kod kartı çıkıyor ve o kodu senin indirmen gereken Razer Surround yazılımına giriyorsun.
Cloud 2'nin yazılımı yok, mikrofonu Blackshark V2'den kötü, ses kalitesi de kötü.

Sadece FPS oyunları oynayacaksan Cloud 2, ama müzik oyun karışık takılacaksan kesinlikle V2. Bende V2 kullanıyorum ve memnunum. Cloud 2'yi denemiştim; V2 Cloud 2'den çok daha rahat. Cloud 2 de geçmeyen dip ses sorunları çok arttı, ben de yaşadığım için iade edip V2 almıştım ve üzmedi. Seni de üzmeyeceğini düşünüyorum. Alabiliyorsan Amazon'dan almanı tavsiye ederim, kulaklığı beğenmezsen diğer firmalar gibi iade konusunda pürüzlük çıkarmıyorlar.

Sadece FPS oyunları oynayacaksan Cloud 2, ama müzik oyun karışık takılacaksan kesinlikle v2. bende V2 kullanıyorum ve memnunum. Cloud 2'yi denemiştim; V2 Cloud 2'den çok daha rahat. Cloud 2 de geçmeyen dip ses sorunları çok arttı, ben de yaşadığım için iade edip V2 almıştım ve üzmedi. Seni de üzmeyeceğini düşünüyorum. Alabiliyorsan Amazon'dan almanı tavsiye ederim, kulaklığı beğenmezsen diğer firmalar gibi iade konusunda pürüzlük çıkarmıyorlar.

FPS oyunlarında performansı nasıl hocam? Ayak seslerini rahat bir şekilde duyabiliyor musunuz?

FPS oyunlarında performansı nasıl hocam? Ayak seslerini rahat bir şekilde duyabiliyor musunuz?

Cloud 2 kadar iyi olmasa da evet duyabiliyorum. Valorant immortal eloda oynuyorum ve rahatça ses kasabiliyorum V2'yle. Alırsanız THX kapalı, default haliyle oynamanızı tavsiye ederim. THX performansını(bir nevi 7.1 le aynı şey) beğenmedim.

Cloud 2 kadar iyi olmasa da evet duyabiliyorum. Valorant immortal eloda oynuyorum ve rahatça ses kasabiliyorum v2'yle. Alırsanız THX kapalı, default haliyle oynamanızı tavsiye ederim. THX performansını(bir nevi 7.1 le aynı şey) beğenmedim.

Cloud 2 gerçekten ilginç kulaklık, çıkış yılına göre çok iyi bir ses kasma performansı var ama dip ses sorunu yüzünden alınmaz gibi geliyor. Immortal eloda ses kasmada sorun yaşamıyorsanız blackshark v2'yi alacağım. Mikrofon performansından da mutlusunuz değil mi?

Cloud 2 gerçekten ilginç kulaklık, çıkış yılına göre çok iyi bir ses kasma performansı var ama dip ses sorunu yüzünden alınmaz gibi geliyor. Immortal eloda ses kasmada sorun yaşamıyorsanız blackshark v2'yi alacağım. Mikrofon performansından da mutlusunuz değil mi?

Evet genel olarak mutluyum, mikrofonuda birçok kulaklığa göre iyi ve mikrofona bile ayar yapılabilmesi çok iyi bir özellik. Gene de iade edebileceğiniz yerden almak en mantıklısı. Herkesin kulağı aynı olmadığı için kimini X markası tatmin ederken kimini y markası tatmin ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı