Arctis 5 vs. Cloud Alpha S vs. Blackshark V2 vs. Void Elite RGB vs. HS60 Pro

Fallen God

Hectopat
  • Arctis 5
  • Cloud Alpha S
  • Blackshark v2.
  • Void Elite RGB.
  • HS60 Pro.

Şu an Cloud 2 kullanıyorum ona göre öneri yapar mısınız? Cloud 2'yi satıp bunlardan birini alacağım. Ayrıca bir tanıdık da bama yurt dışından kulaklık hediye edecek. O yüzden bana buradan 2 kulaklık önerir misiniz?

Cloud Alpha S eğer ses kartın iyiyse çok çok iyidir. Abim kullanıyor, çok memnun.

*Arctis 5: Güzel bir kulaklık lakin fiyatının karşılığında iyi özellikler verdiği gibi şikayetleri var.
*Alpha S: Bu kulaklık için çok nadir kötü yorum gördüm, genelde kullananlar hep memnun. Aralarından bunu almanı tavsiye ederim.
*Void Elite: Kronik dip ses sorunu var diye biliyorum. Bu riske girer misiniz bilemem sizin kararınız.

• Void Elite kötü.
  • Arctis 5 de Arctis 3'ün USB ses kartlı versiyonu gibi bir şey. Sonuç olarak Arctis 5 de kötü.
  • Alpha S'nin maksimum ses düzeyi kötü ve 7.1 aktif edince ses boğuklaşıyor biraz.
  • HS60 Pro'yu bilmiyorum.
  • BlackShark V2 güzel.

Cloud Alpha S eğer ses kartın iyiyse çok çok iyidir. Abim kullanıyor, çok memnun.
Alpha S zaten USB ses kartıyla geliyor. Düz Alpha modeli ses kartı olmayan model.

• Arctis 5
  • Cloud Alpha S
  • Blackshark v2.
  • Void Elite RGB.
  • HS60 Pro.

Şu an Cloud 2 kullanıyorum ona göre öneri yapar mısınız? Cloud 2'yi satıp bunlardan birini alacağım. Ayrıca bir tanıdık da bama yurt dışından kulaklık hediye edecek. O yüzden bana buradan 2 kulaklık önerir misiniz?
Bence hyper x cloud 2 yi satmayın. Yurt dışından gelecek hediyeyi kablosuz bir model seçerseniz havanız da olur. Hyper x cloud 2 oradaki kulakların çoğundan iyi

Hocam siz hariç herkes Alpha S'i övdü ayfıca Arctis 5 neden kötü belirtmemişsiniz.

• Void Elite kötü.
  • Arctis 5 de Arctis 3'ün USB ses kartlı versiyonu gibi bir şey. Sonuç olarak Arctis 5 de kötü.
  • Alpha S'nin maksimum ses düzeyi kötü ve 7.1 aktif edince ses boğuklaşıyor biraz.
  • Blackshark V2 güzel.

Alpha S zaten USB ses kartıyla geliyor. Düz Alpha modeli ses kartı olmayan model.

Alpha S ve blackshark V2 Pro alacağım sanırım ama V2 Pro'dan emin değilim V2 Pro da alabilirim.

Alpha S ve blackshark V2 Pro alacağım sanırım ama V2 Pro'dan emin değilim V2 Pro da alabilirim.

Son düzenleme:
  • Void Elite kötü.
  • BlackShark V2 güzel.

Alpha S modelinde ses kartı var zaten. Sanırım sizin dediğiniz Alpha modeli, o modelde ses kartı yok.
Evet evet, S değil düz Alpha kusura bakmayın.

Geri
Yukarı