HS60 Pro vs Razer Kraken Tournament Edition

mertlev

Hectopat
Arkadaşlar kararsız kaldım. HS60 Pro sıfır. İtopya'da 570 TL ama 22 ay garantisi devam eden sıfır ayarında Razer Kraken Tournament Edition buldum. Ne yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bakış açıları ve yorumları bekliyorum.
Yabancı karşılaştırma sitelerinde HS60 Pro Kraken TE'den daha iyi bir ses profiline sahip olarak nitelendirilmiş fakat forumlarda Kraken TE önerilmekte. Yani iki farklı görüş var, hangisi doğru bilmiyorum.(Sadece bir bakış açısıdır, hangisi daha iyi kullanmadığım için bilmiyorum.)

Açıkçası oyun olarak Kraken öneriyorlar ama HS60'ın mikrofonu söküldüğünde günlük hayatta da kullanılabilir gibi geliyor bana.

Açıkçası oyun olarak Kraken öneriyorlar ama HS60'ın mikrofonu söküldüğünde günlük hayatta da kullanılabilir gibi geliyor bana.
Hocam benim kendi fikrimi sorarsanız şöyle:
Kraken TE daha çok oyun odaklı iken HS60 PRO karışık bir kullanım için. Segment olarak ise Kraken TE daha üst bir segmentte gözüküyor fakat ikisini de kullanmadığım için ses konusunda bir şey diyemiyorum. Ayrıca HS60 Pro daha çok orta büyüklükte kafaya sahip arkadaşlar için duruyor. Kraken TE ise Orta-Büyük. Tasarım olarak Kraken TE çok da dışarıya yönelik değil ama yine de kullanılabilir bence.(siyah model için konuşuyorum.) Yani Türkiyede kendi fiyatlarında en çok önerilen iki model gibi gördüm ben.

Yani çok kararsızım İtopya da indirimde HS60 Pro 570 TL,
İkinci el sıfır gibi Kraken 550 TL ye buldum 22 ay garantili yarına kadar karar vermem lazım umarım karar vermeme yardımcı yorum atan olur bu arada size de çok teşekkür ederim :)

Hocam benim kendi fikrimi sorarsanız şöyle:
Kraken'te daha çok oyun odaklı iken HS60 Pro karışık bir kullanım için. Segment olarak ise Kraken'te daha üst bir segmentte gözüküyor fakat ikisini de kullanmadığım için ses konusunda bir şey diyemiyorum. Ayrıca HS60 Pro daha çok orta büyüklükte kafaya sahip arkadaşlar için duruyor. Kraken'te ise orta-büyük. Tasarım olarak Kraken'te çok da dışarıya yönelik değil ama yine de kullanılabilir bence.(siyah model için konuşuyorum.) Yani Türkiye'de kendi fiyatlarında en çok önerilen iki model gibi gördüm ben.

Geri
Yukarı