HS80 alınır mı?

shirokage

Centipat
Daha fazla  
Corsair HS80 almayı düşünüyorum her şeyi olumlu fakat kafa bandı sıkıntı olduğunu duymuştum. Bu konudaki fikirlerinizi benimle paylaşabilir misiniz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asıl sıkıntısı şarj sıkıntısı. 7-8 saat gidip 3 saatte şarj oluyor. Onun dışında her şeyi çok iyi.

Nasıl yani hocam şarj 15 saate kadar gidiyor diyor sitede siz ne zamandır kullanıyorsunuz?
@botstepz hocam etiket atmayı unutmuşum kusura bakmayın bir daha sorucamda şarj nasıl 7 8 saat gidiyor internette ve arkadaşlarım bayağı gidiyor siz ne zamandır kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:
Nasıl yani hocam şarj 15 saate kadar gidiyor diyor sitede siz ne zamandır kullanıyorsunuz?
@botstepz hocam etiket atmayı unutmuşum kusura bakmayın bir daha sorucamda şarj nasıl 7 8 saat gidiyor internette ve arkadaşlarım bayağı gidiyor siz ne zamandır kullanıyorsunuz?

Ben kullanmıyorum ama kullanıcı yorumları bu yönde. Herkes şarjından dolayı şikayetçi. Bütçe belirtirseniz alternatif modellerden öneri yapabilirim.

2500 3000'e kadar çıkabilir.

Logitech model daha iyi ama Razer'ın THX ayarlarını iyi kullanırsanız ondan da çok iyi performans alırsınız.

Logitech model daha iyi ama Razer'ın THX ayarlarını iyi kullanırsanız ondan da çok iyi performans alırsınız.
@botstepz hocam şu an zaten logitech g pro x kullanıyorum kablolu cidden deri ped terletiyor kafa bandı gram rahat değil ağır ses ve mikrofon iyi bir de kablosu aşırı kısa tek iyi yanı ses ve mik o yüzden değiştirmek istiyorum

@botstepz hocam şu an zaten Logitech G PRO X kullanıyorum kablolu cidden deri ped terletiyor kafa bandı gram rahat değil ağır ses ve mikrofon iyi bir de kablosu aşırı kısa tek iyi yanı ses ve mik o yüzden değiştirmek istiyorum.

O zaman V2 Pro modeline bakabilirsiniz. Ergonomi anlamında blackshark serisi en rahat ürünlerden olabilir. Zaten dediğim gibi V2 Pro modelinde THX ayarlarını yaptınız mı mükemmel bir ses deneyimi yakalarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı