HTC 10 vs Galaxy S7 Edge vs LG V20 vs LG G5

Hangi telefonu tercih etmeliyim?

• LG G5

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    19
Telefonun şarj süresi 40 dk ve seni çok rahat 1 gün idare ediyor.

S7 Edge ile 10 saat ekran süresi alan arkadaşlarım var Stock olarak hemde. Ben S6 Edge+ ile 9-10 saat alıyorum özel konfigrasyon ile.
<

Çok sağolun, teşekkür ederim. Lg V20 veya Samsung S7 Edge'i almaya gittiğim zaman inceleyeceğim ve hangisinin tipi özellikleri hoşuma giderse onu alacağım, tekrardan teşekkür ederim.

Okumuyorsun galiba arkadaş ''Yurt içinden ve bilindik markaları almak istiyorum dostlar. Parça , servis, 2.el satışı sıkıntısı çekmek istemiyorum.'' bunları demiş.

İlk mesajı okuyarak yorum yapmamalısın konuyu dikkatlice okursan yanlış anlaşılmaların önüne geçmiş olursun ve mesaj kirliliği yapmamış oluruz.

İlk mesajı okuyarak yorum yapmamalısın konuyu dikkatlice okursan yanlış anlaşılmaların önüne geçmiş olursun ve mesaj kirliliği yapmamış oluruz.

Bütün mesajları okuma zorunluluğum yok. İlk mesaja göre yanıt verdim. Zaten attığım sadece 1 mesaj idi, mesaj kirliliği alıntıların sayesinde oldu kardeş.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı