HTC Butterfly root ve ROM sonrası ROM hatası

Crookshanks0

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar
HTC Butterfly telefonum var. Dün akşam root isteyen birkaç programı çalıştırmam gerektiği için root attım. Superuser yükledi ama SuperSU'ya çevirmem gerekiyordu. Bunu yapmaya çalışırken yanlışlıkla tüm telefonu yedek almadan wipe ettim. Bundan sonra sideload ile romu telefona atmayı denedim ama olmadı ben de push yöntemiyle attım. Insertcoin i sorunsuzca kurdum ama telefonu açtığımda sadece wallpaper ve kilit ekranı çıktı. Kilit ekranını açınca ekranda wallpaper dışında hiç bir şey çıkmadı ne ana menü ne uygulamalar. Ben de başka rom denedim. NOS yükledim fakat yine aynı sorunla karşılaşınca sorunun ROM'da değil telefonda olduğunu anladım. Ne kadar araştırıp forumlara yazsam ne biri yardım etti ne de sorunuma benzer bir sorun görmedim hiç bir yerde. Acil yardımlarınızı bekliyorum.. Telefonu root öncesi haline döndürme ihtimalim var mıdır bu arada?

Merhaba,
Android telefonlar düz mantık çalışır büyük ihtimal wipelarken recovery yazılımı büyük bir ihtimal yeniden bir birim açtı telefonun içine yani partition açtı ve sistemi ona kurum rom'un içindeki app klasöründeki yazılımlar ise diğer partitiona yüklendi...Telefonunda hangi recovery manager'ı kullandığını bilmiyorum o yüzden Team Win Recovery Project'i kur ve tamamen telefondaki partitionları temizle sonra otg desteği varsa flash belleğe bir rom dosyası atıp Team Win Recovery Project'den install et...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı