HTC Desire 610 mu LG G2 Mini mi LG G3 mü?

Rootzilla

Kilopat
Yer
Erzincan
Merhaba arkadaşlar. Şuan elimde 800-850 TL civarında para var. Borçtan dertten kurtulana kadar 2-3 sene orta seviye bir telefon almak istiyorum. Ekran boyutu ve telefonun tipi benim için hiç önemli değil. Aklımda 4G destekli olduğundan HTC Desire 610 var. Biraz da en - boy ve tip olarak iPhone 5S'e benzediğinden hoşuma gitti açıkçası. LG G2 Mini de düşünüyorum ama 4G ve tip itibariyle Desire 610 biraz daha ağır basıyor. Ayrıca internette LG G3'ü 850-900 lira seviyesinde buldum ama paralal ithalat olduğundan ve özellikleri orjinal G3'den düşük olduğundan biraz düşündürdü. Ayrıca hafıza kartı takılmaması da sorun oluşturabilir 32GB iPhone telefonum müzik atamadığım halde yetmiyordu.

Zenfone, GMD vs. önermeyin lütfen bu üç telefon arasından birisini seçmem gerekli. Diğer alternatifleri elbette inceledim ama bu üç telefonda karar kıldım.

G3 Başarı garantili olarak yazıyor Başarı'nın da LG Türkiye Distribütörü olduğunu öğrendim ama yine de şüphedeyim bu yüzden sizlere de sormak istedim.

Şimdiden herkese teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı