HTC Desire 820 Brick'ten Nasıl Kurtarılır?

Hocam kusura bakmayın sorununuzu çözemeyeceğim galiba. Nerede hata yaptığımızı cihaz elimde olmadığı için anlayamadım.

Mesajı editledim tekrar bakabilir misiniz?

@Recep Baltaş @Ali Güngör Yardımcı olurmusunuz lütfen, telefonu yarına kadar çalışır hale getirmem gerekiyor. Sahibinin haberi yok telefonun durumundan. :(

Üzgünüm hocam biryerde hata var ama çözemedim

Uğraştığın için teşekkür ederim yinede :)

Biraz daha araştırma yaptım, işaretlediğim kısımdaki komutu yanlış giriyormuşum onu fark ettim. Şuanda sending 'zip' ... de bekliyor (yaklaşık 5 dakikadır aynı) ve hala yükleme başlamadı. Bu sorun için bir fikriniz var mı peki?
Screenshot_3.png

Uğraştığın için teşekkür ederim yinede :)

Biraz daha araştırma yaptım, işaretlediğim kısımdaki komutu yanlış giriyormuşum onu fark ettim. Şuanda sending 'zip' ... de bekliyor (yaklaşık 5 dakikadır aynı) ve hala yükleme başlamadı. Bu sorun için bir fikriniz var mı peki?
Eki Görüntüle 192660
Biraz daha bekle istersen normalde çok uzun sürmemesi lazım

Sonuç var mı kardeşim?

Son düzenleme:
Biraz daha bekle istersen normalde çok uzun sürmemesi lazım

Sonuç var mı kardeşim?

Yok sürekli o kısımda bekliyor. Elimde 4 tane rom var 3 tanesinde "sending...." kısmında bekliyor, 1 tanesinde ise hata veriyor. (Hata resmini az sonra atacağım)

Edit:

Screenshot_4.png

Doğru rom olmadığı için mi bu sorun oluştu sizce? Radio sürümüm "01.01.010_U10305041_08.01.50512" bu sürüme uyumlu romda da aynı sıkıntı var, "sending..." kısmında bekliyor sürekli.

Yok sürekli o kısımda bekliyor. Elimde 4 tane rom var 3 tanesinde "sending...." kısmında bekliyor, 1 tanesinde ise hata veriyor. (Hata resmini az sonra atacağım)

Edit:

Eki Görüntüle 192669

Doğru rom olmadığı için mi bu sorun oluştu sizce? Radio sürümüm "01.01.010_U10305041_08.01.50512" bu sürüme uyumlu romda da aynı sıkıntı var, "sending..." kısmında bekliyor sürekli.
Büyük ihtimal unlocked olduğu için yüklenmiyor

Relocked yazar zaten hocam, dalgınlığıma gelmiş locked yazmışım kusura bakma :)

Sorun değil kardeşim :) Bu arada SD kart üzerinden rom'u yüklemeyi başardım fakat yine bir sıkıntı çıktı. Telefon açıldıktan 2 3 dk sonra sürekli restart atıyor yada kapanıyor. Şurdaki konumda belirttim problemimi;

HTC Desire 820 Restart Atma Problemi

Merhaba sorun çöüzldü mü? 3 gündür benimde telefon brick oldu açılıp kapanıyor boot ekranında sürekli ve recovery flaşlamama rağmen recovery moduna girmiyor.lütfen yardım edin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı