HTC Desire 820 Brick'ten Nasıl Kurtarılır?

Merhaba sorun çöüzldü mü? 3 gündür benimde telefon brick oldu açılıp kapanıyor boot ekranında sürekli ve recovery flaşlamama rağmen recovery moduna girmiyor.lütfen yardım edin

Evet sorunumu çözmeyi başardım. HTC'nin orjinal ROM dosyasını yüklemiştim ilk başta fakat telefon 5 dakikada bir restart atmaya başladı bende CUSTOM ROM yükledim. Yanlış hatırlamıyorsam bu dosyayı indirim SD kart üzerinden kurulum yapmıştım;
[2015-11-01] ROM - Lollipop (Single-Dual) - Tomal's Discovery v2.00

Bu dosyayı indirin kurmayı deneyin olmazsa indirdiğim dosyayı bulmaya çalışırım tam emin olamadım bu dosya olduğuna, siz yinede bir bakın verdiğim linke.

Evet sorunumu çözmeyi başardım. HTC'nin orjinal ROM dosyasını yüklemiştim ilk başta fakat telefon 5 dakikada bir restart atmaya başladı bende CUSTOM ROM yükledim. Yanlış hatırlamıyorsam bu dosyayı indirim SD kart üzerinden kurulum yapmıştım;
[2015-11-01] ROM - Lollipop (Single-Dual) - Tomal's Discovery v2.00

Bu dosyayı indirin kurmayı deneyin olmazsa indirdiğim dosyayı bulmaya çalışırım tam emin olamadım bu dosya olduğuna, siz yinede bir bakın verdiğim linke.

Sen varya adamsın adammm. kaç haftadır kurmadığım şey kalmadı. Senin yazdığın siteye girdim telefonum açıldı. Valla nasıl teşekkür etsem azdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı