HTC Desire Eye Düşünceleriniz?

OATuncturk

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul-Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar ben 2 hafta içinde yeni bir telefon alacağım kendime bütçem 1800 lira civarı HTC Desire Eye düşünüyorum telefon hakkındaki düşünceleriniz nedir ve başka bir alternatif sunabilir misiniz?

3 arkadaşım dada aynı telefon var hepside memnun 1 i s4 den geçti diğerleri başka htc telefonlardan. Takılma kasma vs sorunu yok kamera gayet iyi. Fakat şahsi fikrim 1300-1400tl o telefonun hakkı.

2.5 yıl hangi android telefonu kullansan yavaşlama zaten olacaktır. Htc telefonları ne kadar stabil olsa da htc eye fiyatını hak etmiyor. Note 4 işlemci, kamera, ekran, ram ve performans olarak açık ara önde.

Çok iyi bir telefon olmasına rağmen htc'nin fiyatlandırma açısından hatalı olduğunu düşündüğüm bir ürün.Htc one m8 de neredeyse aynı fiyat aralığında bulunuyor ama kamera dışında eye ın hiçbir artısı yok.O yüzden kamera çok önemli değilse başka modellere yönelmenizde fayda var.

Note 4 diyorsunuz ama Note 4 2.300 lira şuanda piyasada arada 500 lira var bütçem 1800 lira olduğu için bana o civarda bir telefon lazım. Ve Samsung'dan tiksinmen normal diyen arkadaşlar alacağım telefonu yine en az 2 yıl kullanacağım Note 4'de Samsung'un aşırı telefon çıkartmasından dolayı bu sürede şuan S3'de yaşadığım olayları yaşatacaktır bana.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı