HTC One M7 İncelemesi

DOVAHKIN

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar. Ben HTC One M7 kullanıcısıyım. Normal olarak HTC One diyede geçer.
Telefonu 1 buçuk yıldır kullanmaktayım. Hiçbir sıkıntı çıkartmadı. Aksine çok sağlam ve çoğu telefonla yarışmakta hala. Benchmark testlerinde de 32150 gibi bir ortalama alıyor. Çoğu telefonun üstünde.
Özellikleri ;
Ağırlığı : 143gr
Ekran : 4,7 inç, Full HD 1080p, 468 PPI
CPU : Qualcomm® Snapdragon™ 600, dört çekirdekli, 1,7GHz
SIM : micro SIM
Kamera :
  • HTC UltraPixel Kamera
  • BSI sensörü, 2.0 µm Piksel boyutu, 1/3' Sensör boyutu
  • Özel HTC ImageChip™ 2
  • F2.0 apertür ve 28 mm lens
  • Smart Flash: Nesneye olan uzaklığa dayalı olarak otomatik ayarlanan beş flaş seviyesi
  • Optik Görüntü Dengeleme (OIS)
  • Ön Kamera: HDR özelliği ile 2,1 MP, 880 geniş açılı lens
  • HDR Video ile 1080p Full HD video kayıt
  • Sıralı Çekim, Sürekli Gülüş ve Nesne Kaldırma ile HTC Zoe™
  • Özel Seçim Video ve HTC Share ile Galeri
  • Kesintisiz çekim ve VideoPic
  • Değişebilen oynatma hızları ile ağır çekim video kaydetme
  • HTC Zoe™ ile HTC Zoe™ Önemli Özellikler ve HTC Zoe™ Paylaş
  • Obje Kaldırma, Grup Rötuşu ve Sekans Çekimi ile Rötuş özelliği

RAM : 2 GB DDR2
Bellek : 32GB/64GB, kullanıcı tarafından kullanılabilir kapasite değişkenlik gösterir

Ben 32GB modelini kullanıyorum arkadaşlar. Telefon 2 kat balkondan düştü hiçbir sorun çizilme olmadı. Sadece kamera düşük ışıkta mor olmaya başladı. Servise gönderdim 8-9 gün içerisinde geldi. Üstün performans seçeneği olması üstün güç seçeneği gibi bir sürü ek seçeneğin olması ve sürekli güncellenen bir telefon olmasıyla tek kelimeyle harika. Ancak ben HTC One M8 almanızı öneririm. Iphone hayranlarını üzmek istemem ama Iphone 6' dan bile daha iyi bir telefon HTC M8. Bu yüzden benim kullandığım M7 değilde M8 seçebilirsiniz. Aralarında pek fark olmasa da çok başarılı bir telefon. Umarım telefon alacaklara yardımcı olmuşumdur. Tekrar umarak İnşallah ceza yemem elimden geldiğince doğru yazdım :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı