HTC One M8 vs Xperia Z2

Z2 kötü telefon değil yahu. :) Alınmasına engel bir sıkıntısı yok. Aldığın zaman mutlu etmeyecek bir tarafı yok. M8 de güzel onu demek istiyorum sadece. Fiyatı da ona göre ama. :) 2400-2500 TL civarında. Z2'yi alırken bile zorlandım açıkçası M8'i istesem bile alamayabilirdim. :)

Hmm tamamdır o zaman çünkü bu hafta sonu gibi almayı düşünüyorum şimdi sende m8 felan demişsin. Babamın arkadaşında m8 var babama m8 alsın demiş. Babamda m8 alalım mı diye sordu ama ben z2 dedim. Sen olsan ne derdin diye sorayım o zaman. :)

Ahret suali gibi oldu valla. :) Z2'den memnun olmadığım bir nokta yok. Onu açık açık söyleyebilirim. Bir eksikliğini hiç hissetmedim. İstediğim her şeyi veriyor bana. HTC One M8'in kalitesine hayran kaldım ama. Diyebileceğim tek şey şu sana. M8'i eline alıp biraz kullan. Bir mağazada imkanın varsa Z2'yi de eline alıp kullan. Hangisi hoşuna giderse al. Z2 hoşuna giderse kötü mü yaptım diye düşünme sakın ama.

M8 aldım biraz kullandım da mağazada ben zaten genelde htc kullanan birisiyim. Hatta cha cha si bile dayanıklı bir telefon, kaliteli hissi veriyor malzemesi açısından. Dediğin gibi oldukça kaliteli bir telefon ama z2 yi ilk gördüğümden beri hayran kaldım. Z2 alacak gibi duruyorum. :)

Aldığımda telefonda ilk neler yapmam gerektiğini sormayı düşünüyorum zaten sana. Tekrardan çok teşekkür ediyorum çok yardımcı oldun bana. :)

Rica ederim. Aldığın zaman fotoğraflarıyla bir konu açarsın orada yardımcı olurum sana. Bu konudan taşıyayım mesajları ama. Konu dışına çıkmış olduk.

Evet aynen öyle oldu dediğin gibi başka birinin açtığı konuyu meşgul etmiş gibi oldum. Aldığımda burda başlık açmış olurum ordan daha ayrıntılı konuşmuş oluruz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı