HTC Sensation XE ICS 4.0.3 Root Rehberi

Arkadaşım verdiğin adımlarla ilgili bir sıkıntı var. 8.9 adımı yaptığında telefon normal açılıyor. Kapatma tuşu ve ses kısma tuşuna basıldığında ise hiçbir halt olmuyor...

Arkadaşım verdiğin adımlarla ilgili bir sıkıntı var. 8.9 adımı yaptığında telefon normal açılıyor. Kapatma tuşu ve ses kısma tuşuna basıldığında ise hiçbir halt olmuyor...

Evet, rehberi beceremeyenler genelde bunu söylemekte, sizin gibi.

Evet, rehberi beceremeyenler genelde bunu söylemekte, sizin gibi.

Selamın Aleyküm. İyi günler. Sizin rehberinizi adım adım takip ettim. Fakat, 'flash recovery' dediğim de, ilk önce 'no device'' diyor. Sonrada 'waiting device'' diyor. Hiç bir şey olmuyor. Resmini de gönderiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Taa Libya-Trablus'dan yazıyorum. :) Saygılar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır. Yapmadım :S Ne işe yaradığı ve nasıl yapıldıgı hakkında fikrim yok. :(

- - - Güncellendi - - -

S-Off yapmış mıydınız ?

Araştırdım S-Off olayını çözdüm. Anlatımları harfiyen yapmama rağmen işlem başarısız oldu. Tekrar bir araştırma yaptım hata yok. Bir yerde kullanıcı anakart değiştirilmiş olabileceğini söylemiş. O arkadaş ta benimle aynı sorunu yaşıyormuş. Telefonu servise gitmiş yeni telefon gelmiş. Aynı olay başıma geldi aldığım günden 2 gün sonra 2 tane kırmızı olü piksel cıktı. Gönderdim servise ve değişim talebinde bulundum. 10 gün sonra geldi değişmiş gibiydi. Yeni jelatin vardı. Sanırım servis tarafından kandırıldık. :( Nasıl çözülecek bilmiyorum. Bu sorun. :(

Bunu indiremiyorum, yardım eder misin.

Bootloader kilidini açtım, kaldım öle. Super user olmadan ne yapcagımı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı