HTC Sensation XE/XL Android 4.2 Jelly Bean CM10 ROM Güncelleme Rehberi

yvztmz

Hectopat
Katılım
18 Nisan 2013
Mesajlar
4
Cihaza ClockworkMod recovery atmanız lazım şimdi. Sonra CWM atabilirsiniz.

Dostum aynısını yaptım fakat şu an telefonum açılmıyor. Nerde hata yaptım acaba. Yanı yuvarlak daire içinde cyanogenmod yazıyor orda kalıyor. Telefonu sabaha kadar beklettim açılmadı, bataryayı çıkardım taktım yine açılmadı. Nerde hata yapıyorum acaba?

- - - Güncellendi - - -

Telefonsuz kaldım yardımcı olabilir misiniz? Telefonu rootladım ve de unlock yazısı çıktı. Room ve de Gapps yükledim fakat telefonum açılmıyor. Cyanogenmod yazısı var ekranda oldukça uzun süre bekledim yine açılmadı. Nerede hata yapmış olabilirim? Teşekkürler şimdiden.
 

yvztmz

Hectopat
Katılım
18 Nisan 2013
Mesajlar
4
Forumları kullanarak yardım istememizin sebebi zaten tecrübesiz olmamızdır ya da bir konuda yardıma ihtiyacımız olmamızdır . Yardımcı olmayacak iseniz forumun ne anlamı kaldı. Böylesine baştan savarcasına mesaj da görmemiştim onu da gördüm. İlginiz(!) için çok teşekkür ederim sayın administrator....
 
KS
Burak Alkan

Burak Alkan

Megapat
Yönetici
Katılım
12 Haziran 2011
Mesajlar
14.254
Makaleler
2
Çözümler
4
Yer
Nebuchadnezzar
Tecrübesizliği gidermenin en etkili yolu okumaktır. Fakat siz okumak ya da araştırmak yerine hep hazıra alışmısşınız. Bu da sonuç olarak boot etmeyen bir telefona mal olmuş size. Çözüm önerimi yaptım ama yine okumak yerine okumamaya ve ukalalığa devam ediyorsunuz.

Bu anlayış ile stok ROM'dan öteye gidemezsiniz.
 

Ozkan

Hectopat
Katılım
17 Mayıs 2013
Mesajlar
1
Sensation xe kullanıyorum ve paranoid android 3+ romunu kullanmak istiyorum. Her yerde aradım fakat bir türlü telefonuma uygun romu bulamadım, yardımcı olabilir misiniz?
 

utkub

Hectopat
Katılım
17 Temmuz 2013
Mesajlar
1
Merhabalar, konuda anlatılan şekilde cm-10-20121210-EXPERIMENTAL-pyramid.zip romunu yükledim. Sonrasında klavye çalışmadığı için başka bir rom yüklemeye çalıştım ama bir türlü beceremedim. İnternette bir sürü yöntem buldum ama hiç biri işe yaramadı. Şuan telefonu kullanamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
 

digiulama

Hectopat
Katılım
13 Eylül 2013
Mesajlar
1
Yuvarlak daire içinde cyanogenmod yazıyor orda kalıyor. Tüm ROM'ları yükledim pc den boot.img yi yukledim hala acılmıyor. Başka yapacak birşey var mı ? Sensation xe org 4.0.3 vardı üzerinde bilgisi olan varsa yardım edebilir mi bana ?
 
Yukarı