HTML-CSS sayfayı aşağı kaydırınca boşluk oluşuyor

west00nn

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Fotoğrafta görebildiğiniz kadar sayfayı en aşağı kaydırınca beyaz bir boşluk kalıyor ve aşağı kaydırınca sayfa yerine yazı aşağı kayıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

CSS:
.pl2 {
 font-weight: 500;
 text-align: center;
 padding: 100px;
 margin-top: 500px;
}

image.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 2000112

Bu kadar basit bir şey için ChatGPT'ye başvurmanız beni üzdü.

Kendi sitemi ben yazdım bu koduda sitemden aldım bu yaptığınız iftiradan başka bir şey değil, CSS stilendirmek için en üste bu eklenir belli ki bir şey bildiğin yok, üzücü.

Video atabilsem daha iyi anlatırım ama yazı veya görselin üstüne getirince fareyi kendisi aşağı kayıyor scroll barı varmış gibi

Sen tüm kodları at.

Kendi sitemi ben yazdım bu koduda sitemden aldım bu yaptığınız iftiradan başka bir şey değil, CSS stilendirmek için en üste bu eklenir belli ki bir şey bildiğin yok, üzücü.

Sen tüm kodları at.
Yanlış olduğumu söyleyebilirsin dostum ama bana cahil deme hakkın yok.

Sen tüm kodları at.
Kod:
<section class="backround4">
    <div class="box2"><video width="1300" height="1300" autoplay loop>
        <source src="fc24-websizzle-1x1.mp4" type="video/mp4">
    </video>
    </div>
    <div class="pl2"><p>Taraftarların taraftarlar için yarattığı EA SPORTS FC, birlikte inşa etmek istediğimiz futbolun geleceği için yeni bir Futbol Kulübüdür.</p>
    <h2>Yeni marka kimliğimiz, oyunumuzu oluşturan izometrik çokgenlerden, Ultimate Team™’deki kimya üçgenlerine ve her maçtaki oyuncu göstergesine kadar geçtiğimiz 30 yıldır EA SPORTS futbolunun parçası olan üçgenlerden ilham aldı.

.backround4 {
    background-image: url(fc24-section-bg-beige-texture-xl.jpg.adapt.1920w\ \(1\).jpg);
    height: 100vh;
    background-size: cover;
    width: 100%;
    background-repeat: no-repeat;
    position: fixed;
}

.box2 {
    scroll-behavior: auto;
    position: relative;
    align-items: center;
    float: left;
}