Diğer HTML, CSS ve JavaScript ile e-ticaret sitesi yapımı kursu 50TL

Berat.xx56

Centipat

Dosya Ekleri

• IMG_20230628_014318.jpg
    IMG_20230628_014318.jpg
    94,5 KB · Görüntüleme: 124
Son düzenleme:
Youtube'daki gibi plansız programsız, daha dersin konu işleyişini dersi anlatırken 'acaba şöyle yapsak mı' diye değiştiren adamların kurslarını zaten almayın.

Yabancı dilde çok geniş kaynaklar var. Şahsen udemy'de anlamayıp youtube'a gidip spesifik olarak anlamadığım konuyu öğrenmeye çalıştığım oldu. Açığı kapatıyorsunuz ama udemydekinden çokça eksik bilgi içeriyordu tamamını öğrenme konusunda yetersiz. Bu kursu tahminen youtube'da bulursunuz, diğer kapsamlı olanların emsalleri için vakit harcamanız lazım.

edit: Fena bir kursa benzemiyor fakat temel html css javascript biliniyorsa direkt frameworklere geçiş yapılması ve bu tip applerin oralarda tecrübe edilmeye başlanması daha ideal

YouTube'daki gibi plansız programsız, daha dersin konu işleyişini dersi anlatırken 'acaba şöyle yapsak mı' diye değiştiren adamların kurslarını zaten almayın.

Yabancı dilde çok geniş kaynaklar var. Şahsen Udemy'de anlamayıp YouTube'a gidip spesifik olarak anlamadığım konuyu öğrenmeye çalıştığım oldu. Açığı kapatıyorsunuz ama udemydekinden çokça eksik bilgi içeriyordu tamamını öğrenme konusunda yetersiz. Bu kursu tahminen YouTube'da bulursunuz, diğer kapsamlı olanların emsalleri için vakit harcamanız lazım.

Hmm ben YouTube'da böyle kapsamlı bir kurs görmediğim için aldım. Bir de bu hoca çok güzel anlatıyor bana göre

Tek bir proje için 50 lira saçma bence. Direkt Web Site tasarımı öğreten bir kurs varsa alınabilir.

neden saçma olsun ki ? Sonuçta küçük bir proje yapmıyor. Pratik yapmak için gayet uygun olduğunu düşünüyorum. Yada Daha önce hiç udemy kullanmadığım için bana öyle gelebilir.
:: Yukarıdaki hocam ücretsiz YouTubede bulabilirsin demişti size zahmet atarsanız hemen iade edicem kursu :)

Son düzenleme:
Hmm ben YouTube'da böyle kapsamlı bir kurs görmediğim için aldım. Bir de bu hoca çok güzel anlatıyor bana göre

neden saçma olsun ki ? Sonuçta küçük bir proje yapmıyor. Pratik yapmak için gayet uygun olduğunu düşünüyorum. Yada Daha önce hiç udemy kullanmadığım için bana öyle gelebilir.
Yaptığı işi küçümsemiyorum. Tabii ki yaptığı iş güzel ancak Udemy'de başlangıç için çok daha iyi kurslar var. Pratik için kodlamayı öğrendikten sonra video izlemek yerine açık kaynak kodlu işlere bakmak daha mantıklı bence.

Youtube'daki gibi plansız programsız, daha dersin konu işleyişini dersi anlatırken 'acaba şöyle yapsak mı' diye değiştiren adamların kurslarını zaten almayın.

Yabancı dilde çok geniş kaynaklar var. Şahsen udemy'de anlamayıp youtube'a gidip spesifik olarak anlamadığım konuyu öğrenmeye çalıştığım oldu. Açığı kapatıyorsunuz ama udemydekinden çokça eksik bilgi içeriyordu tamamını öğrenme konusunda yetersiz. Bu kursu tahminen youtube'da bulursunuz, diğer kapsamlı olanların emsalleri için vakit harcamanız lazım.

edit: Fena bir kursa benzemiyor fakat temel html css javascript biliniyorsa direkt frameworklere geçiş yapılması ve bu tip applerin oralarda tecrübe edilmeye başlanması daha ideal.
Kesinlikle. Mesela ben John Smilga'nın kurslarını seviyorum ama anlamadığım yer olursa veya farklı bir trick öğrenirim diyorsam Youtube'dan başkalarından bir daha izliyorum aynı konuyu.

:: Yukarıdaki hocam ücretsiz YouTubede bulabilirsin demişti size zahmet atarsanız hemen iade edicem kursu :)

Kesinlikle. Mesela ben John Smilga'nın kurslarını seviyorum ama anlamadığım yer olursa veya farklı bir trick öğrenirim diyorsam Youtube'dan başkalarından bir daha izliyorum aynı konuyu.

Hmm şuan beni kursu iade etmek zorunda bıraktınız :) bir sorum olacaktı
İngilizcem biraz kötü olduğu için altyazıya ihtiyaç duyuyorum ve kötü çevirebiliyor. Peki siz ingilizce biliyormusunuz yoksa altyazı mı açıyorsunuz?
Bu arada ilk ingilizce öğren demeyin zaten öğrenim aşamasındayım Teşekkürler

Yaptığı işi küçümsemiyorum. Tabii ki yaptığı iş güzel ancak Udemy'de başlangıç için çok daha iyi kurslar var. Pratik için kodlamayı öğrendikten sonra video izlemek yerine açık kaynak kodlu işlere bakmak daha mantıklı bence.
Bu başlangıç kursu değil zaten öğrenilenleri pratik etme kursu. Çok mantıklı bulmuyorum bu tip şeyleri ayrı konu çünkü bir başkası kod yazarken onun ne yaptığını anlayana kadar kafanız çorba oluyor genelde.

ve udemy kurslarının amacı da zaten youtube videoları gibi değil daha çok ufkunuzu genişletmek. kursun belirli bir bölümünde SASS var, glide.js'den biraz bahsetmiş, active class falan anlatıyor. bunlardan biraz bahsedilmesi büyük artı

@Berat.xx56 şahsen ben ingilizce takip ediyorum. glotdojo gibi bir eklenti ile altına aynı zamanda türkçesini de açabilirsin. teorik anlatım ağırlaşırsa transkripti çeviriyorum ama genelde C1'e kadar bile yükselmiyor kurslarda ingilizce ihtiyacı. Türkçe altyazısı hiç fena değil udemy'nin bu arada bayağı düzeltmişler

Yeni konular

Geri
Yukarı