Diğer HTML, CSS ve JavaScript ile e-ticaret sitesi yapımı kursu 50TL

Bu başlangıç kursu değil zaten öğrenilenleri pratik etme kursu. Çok mantıklı bulmuyorum bu tip şeyleri ayrı konu çünkü bir başkası kod yazarken onun ne yaptığını anlayana kadar kafanız çorba oluyor genelde.

Ve Udemy kurslarının amacı da zaten YouTube videoları gibi değil daha çok ufkunuzu genişletmek. Kursun belirli bir bölümünde SASS var, glide.js'den biraz bahsetmiş, active class falan anlatıyor. Bunlardan biraz bahsedilmesi büyük artı

@Berat.xx56 şahsen ben İngilizce takip ediyorum. Glotdojo gibi bir eklenti ile altına aynı zamanda türkçesini de açabilirsin. Teorik anlatım ağırlaşırsa transkripti çeviriyorum ama genelde C1'e kadar bile yükselmiyor kurslarda İngilizce ihtiyacı. Türkçe alt yazısı hiç fena değil Udemy'nin bu arada bayağı düzeltmişler

Anladım hocam bende YT'nin otomatik Türkçe alt yazı ile anlamak imkansız diyordum yarın bakacağım o eklentiye teşekkürler

Hmm şuan beni kursu iade etmek zorunda bıraktınız :) bir sorum olacaktı
İngilizcem biraz kötü olduğu için altyazıya ihtiyaç duyuyorum ve kötü çevirebiliyor. Peki siz ingilizce biliyormusunuz yoksa altyazı mı açıyorsunuz?
Bu arada ilk ingilizce öğren demeyin zaten öğrenim aşamasındayım Teşekkürler
Profilime gir, makalelere gir orada eJoy ile ilgili makale olacak onu oku. Ayrıca İngilizceye özen göster çok önemli. Maruz kalırsan yavaştan anlamaya başlarsın.

Bu başlangıç kursu değil zaten öğrenilenleri pratik etme kursu. Çok mantıklı bulmuyorum bu tip şeyleri ayrı konu çünkü bir başkası kod yazarken onun ne yaptığını anlayana kadar kafanız çorba oluyor genelde.

ve udemy kurslarının amacı da zaten youtube videoları gibi değil daha çok ufkunuzu genişletmek. kursun belirli bir bölümünde SASS var, glide.js'den biraz bahsetmiş, active class falan anlatıyor. bunlardan biraz bahsedilmesi büyük artı

@Berat.xx56 şahsen ben ingilizce takip ediyorum. glotdojo gibi bir eklenti ile altına aynı zamanda türkçesini de açabilirsin. teorik anlatım ağırlaşırsa transkripti çeviriyorum ama genelde C1'e kadar bile yükselmiyor kurslarda ingilizce ihtiyacı. Türkçe altyazısı hiç fena değil udemy'nin bu arada bayağı düzeltmişler
Arkadaş başlangıç olarak almış ona itafen söyledim. JavaScript bilmiyorum demiş.

Geri
Yukarı