Çözüldü HTML dosyası alan adında nasıl yayınlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

boralila

Hectopat
Daha fazla  
HTML dosyaları nasıl aldığımız domain ile yayınlanır? (Henüz bir domain almadım. Nereden almak güvenilir olur onu da söylerseniz güzel olur.) :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Domain yanına Hosting'de alıyorsunuz. Daha sonra hosting sağlayıcısına dosyaları yüklüyorsunuz. En azından ben öyle yapıyorum.
HTML dosyaları nasıl aldığımız domain ile yayınlanır? (henüz bir domain almadım. Nereden almak güvenilir olur onu da söylerseniz güzel olur.) :)

Eğer uğraşmak istemiyorum pahalı olsa da olur diyorsan GoDaddy olur. Yok ben hobi olarak yapacağım diyorsanız hostinger olur.
Domain yanına Hosting'de alıyorsunuz. Daha sonra hosting sağlayıcısına dosyaları yüklüyorsunuz. En azından ben öyle yapıyorum.
Aynen.

Domain ile yayınlanmaz. Domain ve Hosting alıp, Domain nameserver'larını güncellemelisiniz. Daha sonra Hosting üzerinden istediğiniz dosyayı yayınlarsınız. Ben Hosting için HostGator ve Natro kullanmıştım, Domain için ise Porkbun öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı