HTML ile mi devam etmeliyim Python ile mi?

Sadece benim anladığımı nereden biliyorsun vahiy mi iniyor? Dediklerimin bir kısmı yanlış olabilir tabiki kabul ediyorum onu. Ben bu kadar işin içinde değilim arkadaşa bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum. Sen de yardımcı olmaya çalışanlara biraz hoşgörülü davranarak yardımcı olursan daha iyi olur.
Ben de sizin yanlışlarınızı söylüyorum işte?
Ayrıca nerede saygısızlığımı gördünüz? Sizin yanlışlarınızı söylüyorum ki düzetin. Sonra başkalarına da yanlış anlatıyorsunuz :)

Yaptığınız yanlış hocam, yanlış yardım etmek yardım etmemekten daha kötü. Karşınızda soru soran biri varken yanlış vereceğiniz bir cevap zaman kaybına neden olabilir. Bilmiyorsanız konuyu okuyup geçersiniz bir şey yazmak zorunda değilsiniz. Bu tür durumlarda hoşgörü gösterilmez, ciddi bir mesele bu.
Yanlış bir şey olduğunda hoşgörü göstererek cevaplarsın. Benim arkadaşa dediğim şey kısaca şu; html site için. Python ise yapay zeka ve makine öğrenimi odaklı öğrenilmesi ve bu kodlama dünyasına girmek için güzel bir dil diyorum. Ayrıca pythonın diğer dokunduğu alanları da yazdım(python ile diğer alanlarda bir sürü farklı şey yaparsınız demiyorum.) Python'ın uzanabildiği alanlar dışında bir yanlışım varsa söyleyin.

Ben de sizin yanlışlarınızı söylüyorum işte?
Ayrıca nerede saygısızlığımı gördünüz? Sizin yanlışlarınızı söylüyorum ki düzetin. Sonra başkalarına da yanlış anlatıyorsunuz :)
Peki.

Yanımda bir arkadaşım ile tanıdığımız bir bilgisayar mühendisinin önerisi sonucunda freecodecamp üzerinden giriş seviye HTML öğrenip sonrasında devam etmek mi mantıklı yoksa HTML'yi bırakıp Python üzerine mi yoğunlaşmalıyım?(14 yaşındayım.)
HTML bir proqramlama dili değil zaten. Eğer öğrenmek istiyorsan verimli bir şekilde kullanmak için css ve JavaScript de öğrenmen gerek.
Kolay kullanımı ve hızlı öğrenimi için pyhtonu tavsiyye ederim.

Geri
Yukarı