HTML Öğrenmek için tavsiyeler

Tamamdır teşekkürler dikkate alacağım önerilerinizi.

Hocam HTML CSS 'yi bitirince para kazanabilirsiniz demişsinizde nerde o işler? HTML, CSS, PHP, mySQL, MongoDB, Javascript var. Ben freelance harici iş bulamıyorum. Bize de söyleyinde para kazanalım.

Hocam HTML CSS'yi bitirince para kazanabilirsiniz demişsinizde nerede o işler? HTML, CSS, PHP, MySQL, mongodb, JavaScript var. Ben freelance harici iş bulamıyorum. Bize de söyleyinde para kazanalım.

Hocam bende zaten iş bulabilir demedim para kazanabilir dedim ve özellikle "sadece alıcıyı büyülemek kalır" gibi bir laf ettim sebebi şu. Eğer karşısındakine portfolio bir web sitesine ihtiyacı olduğunu inandırabilirse eğer bu işten freelancer olarak para kazanabilir. Yoksa kariyer odaklı para kazanmak mümkün değil bence de. Bu arada becerileriniz gayet iyi siz nasıl kazanmıyorsunuz vallahi şaşırdım Allah iş rastlığı versin

Hocalarım zaten bu kodlama işlerini hobi olarak yani bir donanımım olsun diye öğrenmek istiyorum. Yoksa öncelikli hedef olarak bunlar yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…