HTML ve CSS'de nasılım?

Renkler kenarlıklar font tipi buton tipi.
Daha koyu renk iyi olabilir.
Haklısın dark tema yapacağım. Kenarlıklar tamamen fiyasko zaten. Font tipi bence güzel ama daha güzellerine bakabilirim. Butonlarda çok yuvarlak oldu biraz daha büyük yapabilirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam yapıp atabilirsin istersen. Fotoğraf düzenleme uygulaması ile yazıyla yazılan tasarımı karşılaştırmak saçma bence. Nerede eksiğim var söyle istersen onu düzeltip atayım onu sormak istemiştim.
Yapılmışı baştan yapmaya çalışma derim ben eğer front end dev olmayacaksan. Bootstrap, tailwind vb frameworklerden yararlan. Yada shadcn/ui gibi component libraryleri kullan.

Merhaba, yaklaşık 12 gündür HTML ve CSS öğreniyorum. Bundan bir tık daha iyi sonuç çıkarabilirdim ama sizce şu anki halim nasıl?
Not bilgilerin yeterli olup olmadığıyla ilgili değil tasarım ile ilgili yorum yapınız. Benim amacım tasarım.

Eki Görüntüle 2022151

Evet böyle bir tasarım yaptım. Sizce nasılım? Daha kendimi nasıl geliştirebilirim?

Hocam tasarım çok kötü öğrenmeniz gereken daha çok şey var.

Kart içine al, arkaplana blur ver. İsim zart zurt onları yana koymana gerek yok, üste alabilirsin. Renkler kötü, radius 10px yeterli vs. çok şey var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kart içine al, arkaplana blur ver. İsim zart zurt onları yana koymana gerek yok, üste alabilirsin. Renkler kötü, radius 10px yeterli vs. çok şey var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim.

ASP/SQL olmadıktan sonra bu gibi işler artık günümüz için hobi bile sayılmaz.
Bize bir şeyler kattığı sürece uğraştığımız projelerin ne kadar kapsamlı olduğunun pek önemli olmadığını düşünüyorum. Eminim ki arkadaşımız bu tasarım denemesinde yeni şeyler öğrenmiştir. Hiç yoktan çıktıyı gözüyle görmüş ki CSS öğrenirken elzem bir şey bu. Bir süre sonra SQL'i de öğrenir; damlaya damlaya göl olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı