HTML ve CSS'de nasılım?

Bize bir şeyler kattığı sürece uğraştığımız projelerin ne kadar kapsamlı olduğunun pek önemli olmadığını düşünüyorum. Eminim ki arkadaşımız bu tasarım denemesinde yeni şeyler öğrenmiştir. Hiç yoktan çıktıyı gözüyle görmüş ki CSS öğrenirken elzem bir şey bu. Bir süre sonra SQL'i de öğrenir; damlaya damlaya göl olur.

Şöyle diyeyim, şu an yaptığım tasarımlar ağız sulandıracak cinsten. Gerçekten güzel tasarımlar oluşturmaya artık başladım. O gün o konuyu açınca herkes linçledi. Hırs yaptım daha iyi öğrendim. Linçleyen herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumları şimdi tekrar okudum. Tasarımınızın nasıl olduğu konusunda fikir almak istemişsiniz ve karşılığında çoğunlukla yapıcı yönde eleştirilmişsiniz. Linç değil de eleştiri olarak bakın yani, "herkes linçledi" dediğiniz için böyle dedim. Linç çok daha farklı bir şey diye düşünüyorum.

Elinize, emeğinize sağlık. Daha da çok gelişmeniz dileğiyle :)

Yorumları şimdi tekrar okudum. Tasarımınızın nasıl olduğu konusunda fikir almak istemişsiniz ve karşılığında çoğunlukla yapıcı yönde eleştirilmişsiniz. Linç değil de eleştiri olarak bakın yani, "herkes linçledi" dediğiniz için böyle dedim. Linç çok daha farklı bir şey diye düşünüyorum.

Elinize, emeğinize sağlık. Daha da çok gelişmeniz dileğiyle :)
Hocam o yorumları yapanlar cok iyi insanlar. Birileri paintten yapsam daha iyi olur gibi yorumlar atmışlardı. Sonrasında ise reportladim kaldırıldı. Onlar yüzünden o zaman hayal kırıklığına uğramıştım fakat şuan cok iyiyim

Yeni konular

Geri
Yukarı