Huawei 10.4 vs. iPad 7. nesil

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Oyun gibi bir derdim yok, sadece ders ve video, dizi, film izleme için kullanacağım. Vatan'da ikisi de 2800 TL. Sizce hangisini almalıyım? Çok kararsız kaldım. Tab S6 Lite önermeyin. Ekranı ve çöp işlemcisinden dolayı tercih etmem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun gibi bir derdim yok, sadece ders ve video, dizi, film izleme için kullanacağım. Vatan'da ikisi de 2800 TL. Sizce hangisini almalıyım? Çok kararsız kaldım. Tab S6 Lite önermeyin. Ekranı ve çöp işlemcisinden dolayı tercih etmem.
İkisi de eşit gibi duruyor. Kullanacağınız işletim sistemine bağlı aslında. Daha kararlı bir işletim sistemi istiyorsanız iOS'tan şaşmayın.
iPad 8. nesil alsanız daha iyi olurdu aslında. Bütçeniz yetiyorsa tabii ki. Önermemin sebebi ufak bir artışla 3-4 sene daha gidecek A12 çip kullanacak olmanız.
Huawei Matepad tarafının işletim sistemi hakkında bir bilgim yok ama şunu söyleyebilirim ki ikisinin ömrü birbirine eşit olacaktır. A10 kullanan bir Apple tableti uzun süre basit kullanım için yetecektir. Ayrıca Pencil desteği işinizi not tutmada kolaylaştırabilir.

Son düzenleme:

Rengini kendin değiştirebilirsin. Bir de mediamarkt varsa şehrinde bazı mağazalarında stok varmış netten gözükmüyormuş ama varsa hem beklememiş olursun hem de 2970 lira mı ne bu civarda bir paraya geliyormuş öğrenci belgesiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı