Huawei Band 6 mı Xiaomi Mi Band 6 mı alınmalı?

Hocam ben bir yaklaşık bir hafta oldu Huawei band 6 modelini kullanıyorum sorun varsa cevaplayabilirim.

Sonunda buldum kullanan birisini size birkaç sorum olacak. Huawei band 6 da aramalara mesajla yanıt verme var mı ve ne kadar mesafede arama alabilirim. Telefonum Huawei sizce xiaomi mi band 6 mı huawei band 6 mı almalıyım? Ve ekrana yakından bakınca piksel piksel sayılabiliyor mu? ayrıca bu bilekliğin bana ne faydası olur neler yapabilirim?
hangisi daha işlevli

Son düzenleme:
Sonunda buldum kullanan birisini size birkaç sorum olacak. Huawei band 6 da aramalara mesajla yanıt verme var mı ve ne kadar mesafede arama alabilirim. Telefonum Huawei sizce xiaomi mi band 6 mı huawei band 6 mı almalıyım? Ve ekrana yakından bakınca piksel piksel sayılabiliyor mu? ayrıca bu bilekliğin bana ne faydası olur neler yapabilirim?
hangisi daha işlevli
Aramalara mesajla cevap yok. Ekran kaliteli pixel sayılma olayı yok. Arama olayı da yık hocam sadece bildirim geliyo o an titriyo hoparlör mikrofon falan yok.

İkisini de gördüm arkadaşlarımda, teknik açıdan bilmiyorum ama Huawei hem daha büyük hem de bence daha şık.

Yeni konular

Geri
Yukarı