Huawei band 6 vs. Mi Band 6

HEED

Hectopat
Makaleler
1
Hangi modeli almalıyım? Huawei band 6 ile Mi Band 6 arasında gidiyorum fakat Huawei'de çok hata var deniyor ve kasmalar oluyormuş. Ne önerirsiniz?

Huawei Band bir daha asla almam. Band 5 vardı bende yok yani bağlantıyı illa manuel olarak yapman gerekiyor, sürekli olarak. Alma derim. Nefret ettim resmen.

Müzik değiştireceğim, değiştiremiyorum çünkü bağlantı kopmuş.

Mi Band 4 kullanıyorum gayet iyi bir akıllı bileklik. 6 ile zaten iyice geliştirdiler her şeyi. Mi Band öneriyorum.

Bende Mi Band 4 var ve şu ana kadar ne kastı ne de hata verdi. Ki mi band 6 daha da gelişmiş sürümü.
Mi Band 4 kullanıyorum gayet iyi bir akıllı bileklik. 6 ile zaten iyice geliştirdiler her şeyi. Mi Band öneriyorum.
Ölçtüğü değerler doğru mu? onda da adım sayar sıkıntısı varmış sanırım, kaloriyi vs. doğru ölçüyor mu?

Huawei Band bir daha asla almam. Band 5 vardı bende yok yani bağlantıyı illa manuel olarak yapman gerekiyor, sürekli olarak. Alma derim. Nefret ettim resmen.

Müzik değiştireceğim, değiştiremiyorum çünkü bağlantı kopmuş.
Bende kankamın aksine Huawei 6'yı sıkıntısız buldum. Anneme aldım, samsung telefonu var, hiç sorun yaşadığını söylemedi bana. Ve görüntüsü felan şık, baya baya hoşuma gitmişti. Ben öneriyorum ama illa sıkıntı yaşayanlar olmuş olabilir. Çünkü bilirsiniz bir sıkıntı olsa annelerimiz direk "Şöyle bir şey oldu" diye gelirler yanımıza :D Ha bir de birisi daha çok akıllı saate yakın görüntü olarak, mi band 6 ise bileklik. Ben bileklikleri hiç beğenmiyorum maalesef o yüzden gene huawei band 6 tarafındayım.

Ölçtüğü değerler doğru mu? onda da adım sayar sıkıntısı varmış sanırım, kaloriyi vs. doğru ölçüyor mu?
Adım attığınızda bileklik hareketi algılıyor ve ona göre adım sayıyor. Eğer bilekliği bir adım atmışçasına sallayabilirseniz, evet gereksiz adım olarak sayabiliyor bazen.

Bende kankamın aksine Huawei 6'yı sıkıntısız buldum. Anneme aldım, samsung telefonu var, hiç sorun yaşadığını söylemedi bana. Ve görüntüsü felan şık, baya baya hoşuma gitmişti. Ben öneriyorum ama illa sıkıntı yaşayanlar olmuş olabilir. Çünkü bilirsiniz bir sıkıntı olsa annelerimiz direk "Şöyle bir şey oldu" diye gelirler yanımıza :D Ha bir de birisi daha çok akıllı saate yakın görüntü olarak, mi band 6 ise bileklik. Ben bileklikleri hiç beğenmiyorum maalesef o yüzden gene huawei band 6 tarafındayım.
Bağlantı problemi varmış çok dile getiriliyor, bu sorun yoksa alınabilir.

Ben Band 5'te yaşadım sıkıntıyı kankam. Band 6'da çözülmüştür belki. :)

Ben Band 5'te yaşadım sıkıntıyı kankam. Band 6'da çözülmüştür belki. :)
6 olduğu için yorumumu yaptım zaten bizimde ilk akıllı bileklik deneyimimizdi :D Bi de eski bandleri xiaomi gibi bileklik tarzındaydı yanlış hatırlamıyorsam. Bileklik ise Mi band, akıllı saate yakın görüntü için huawei 6 tercih edilmeli bence.
Bağlantı problemi varmış çok dile getiriliyor, bu sorun yoksa alınabilir.
Dediğim gibi Band 6'da annemin sorun yaşadığına şahit olmadım, kendisi de hiç dile getirmedi. Mesajlar felan tık tık rahatça geliyodu. Çin tarafı yazılım konusunda sağlıklı adımlar atamıyor zaten senelerdir en büyük sıkıntıları maalesef orada.

Yeni konular

Geri
Yukarı