Huawei cihaza Google uygulamalarını APK ile kurma

Ahmet Çavdar

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Aspire A715-75G - İ5 10300H 2.5 GHz Turbo 4.5 GHZ - Intel UHD Graphics & GTX 1650 - 16 GB 2933 MHz

Asus TUF Gaming FX-505DT BQ180T - R5 3550H 2.1 GHz Turbo 3.7 GHz - Vega 8 & GTX 1650 - 16 GB 2400 MHz
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Arkadaşlar linkteki cihazı bir kardeşime hediye edeceğim. Çocuk sadece EBA'ya girecek. Zoom uygulamasını yükleyeceğim APK ile, App Gallery'de yok ve öğretmenleri kullanıyormuş. Asıl sorum şu: YouTube ve Chrome'u APK ile yüklemek mümkün mü? Play Store yerine aptoide marketi yükleyeceğim zaten, ama bu uygulamaları APK ile veya aptoide market aracılığıyla yüklemek mümkün mü?
Bilerek size bu şekilde yüklemeyi soruyorum çünkü tüm GSM uygulamalarını yüklemek bayağı zahmetli bir iş ve çocuğun hepsine ihtiyacı yok. Bu olursa iş daha rahat olacak.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar linkteki cihazı bir kardeşime hediye edeceğim. Çocuk sadece EBA'ya girecek. Zoom uygulamasını yükleyeceğim APK ile, App Gallery'de yok ve öğretmenleri kullanıyormuş. Asıl sorum şu: YouTube ve Chrome'u APK ile yüklemek mümkün mü? Play Store yerine aptoide marketi yükleyeceğim zaten, ama bu uygulamaları APK ile veya aptoide market aracılığıyla yüklemek mümkün mü?
Bilerek size bu şekilde yüklemeyi soruyorum çünkü tüm GSM uygulamalarını yüklemek bayağı zahmetli bir iş ve çocuğun hepsine ihtiyacı yok. Bu olursa iş daha rahat olacak.
Yardımcı olursanız sevinirim.

G apps yüklenebilir fakat yasal olarak desteklemez.

Fakat yasal olarak desteklemez.

Peki çalışır mı hocam? Yani Chrome da önemli değil, Opera kurarım ama YouTube önemli, çalışır mı?
Chrome'u indirmeyin başka tarayıcı kullanın uğraşmaya bence değmez.
Evet bir de Opera biraz daha hafif bir uygulama Chrome'a nazaran, onu kullanacak muhtemelen
Yükleyebilirsiniz ama çalışacağından emin değilim(Google engellemiş olabilir), şu sayfadan gerekli APK dosyalarını bulabilirsiniz.
Sağolun ama ben kendi telefonumdan Play Store üzerinden indirdiğim uygulamaları göndererek cihaza kurmayı daha garanti buluyorum.

Hocam bunun içinde bütün Google uyuglamaları geliyor YouTube crhome falan ama bunu yapmanız için TWRP yüklemeniz lazım ondan sonra g appsi indirisiniz

Biliyorum işte hepsi yerine sadece you tube gerektiği için soruyorum, hepsiyle uğraşmak yerine sadece bunu kurabilir miyim diyorum, diğerlerini alternatif uygulamalarla ayalayacağım

Biliyorum işte hepsi yerine sadece you tube gerektiği için soruyorum, hepsiyle uğraşmak yerine sadece bunu kurabilir miyim diyorum, diğerlerini alternatif uygulamalarla ayalayacağım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şuna bi bakın

Geri
Yukarı