Huawei D15 no bot device hatası veriyor

Coffemurp

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, laptop modelim Huawei D15. bilgisayarı kullanırken bir anda mavi ekran verdi ve açıldığında no bot device hatası almaya başladım. Sistemi geri yükleyemiyorum. Konuları yerli yabancı çok araştırdım ama tam anlayamadım. İş için laptopuma acil erişmem gerek.

Dosya Ekleri

• IMG_0513.jpeg
    IMG_0513.jpeg
    142,6 KB · Görüntüleme: 11
Evet doğru bir tane 512gb ssd vardı. Bir saat önce oyun oynarken kapandı anlayamıyorum, bu arada ssd’ nin hdd olarak gözükmesi normal mi ?
Normal bir problem yok. Bilgisayarda şuan işletim sistemi gözükmüyor, o yüzden boot device hatası veriyor. Aslında şuan çalışması gerek..

İşletim sisteminin bozulması gibi durumlar olabiliyor mu, yeni Windows kurmamı önerir misin? Bu arada yaklaşık 1.5 aydır bilgisayarı hiç kapatmıyorum umarım diskim sağlamdır

İşletim sisteminin bozulması gibi durumlar olabiliyor mu, yeni Windows kurmamı önerir misin? Bu arada yaklaşık 1.5 aydır bilgisayarı hiç kapatmıyorum umarım diskim sağlamdır
Yani böyle bir şey olması normal değil, işletim sisteminin bozulması gibi durumlar olmaz eğer işletim sistemi dosyaları eksik değilse.. Önemli veriler yoksa yeni Windows kurabilirsin.

Şimdi bilgisayarı tekrar açtım güncelleme yapılıyor dedi bar doldu ve bilgisayar onarılmaya çalışıyor dedikten sonra onarmadı. Şimdi anladığım kadarıyla disk sağlam Windows mu bozulmuş oluyor

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 4

Geri
Yukarı