Huawei FreeBuds Pro 2 Kulaklık PC'de Ses vermiyor

A.Berat

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, dün elime Huawei FreeBuds Pro 2 model kulaklık geçti ve düzgün bir şekilde telefon ve bilgisayarımda da kullanabiliyordum. Daha sonrasında bugün elime geçen Xbox Controller'ımı USB dongle ile kullanayım diye Bluetooth adaptörünü taktım ve sürücü hatası deyip birden bilgisayarımdan Bluetooth özelliği silindi. Çokça uğraşlar sonucu yeniden Bluetooth sürücülerini aktif ettim ve de kulaklık ile fareyi bağlayabildim. Yalnız bu süreçte nedense kulaklıklarım bilgisayara bağlı olsa bile ses vermiyor, çalışmıyorlar. Bir sürü şey denedim ama bir türlü aktif edemedim. Bilen birileri varsa akıl verebilirler mi, 3.5k TL ödediğim kulaklık ve 2K TL verdiğim Controller resmen TP-Link UB400 model 250 TL'lik bir adaptör yüzünden çalışmaz hale geldi :D

Sürücüleri sildim, yeniden yükledim. Bazen sorun çıkardılar ama bir şekilde ayarları çekmenin yolunu buldum ama resimde de gözüktüğü üzere böyle bir simge var ve ne sürücüler ile ne aygıtın yazılımı ile hiçbir şekilde çözemiyorum.

@lantana Hocam siz bir bilgi sahibi misiniz bu konuda, hiç karşılaştınız mı böyle bir sorunla?

Bir şekilde çözmüş bulundum, kısa süreli kalp krizi bitmiş oldu. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama epey kurcalayıp birkaç kez yeniden başlatınca sorun çözüldü.

Dosya Ekleri

• sorun.png
    sorun.png
    30,1 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı