Huawei GR5 ekran gelmeme sorunu

arday35

Hectopat
Daha fazla  
Huawei GR5 telefonum sabah uyandığımda açmaya çalıştım ve ekrana görüntü gelmediğini fark ettim. Şarj bitti sandım şarja taktım. Fakat 1 saat sonra yine aynı şekilde açılmadı. 2 saat beklettim görüntü geldi açıldı sonra geri kapandı. Şu an telefona görüntü gelmiyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Bu sorun telefon açıldıktan sonra ekranı kilitlediğin itibaren başlıyor demi? Yani telefon çalışıyor sorunsuz şekilde, ekranı kilitledikten sonra geri ekranı açmaya çalıştığında görüntü gelmiyor değil mi?

Eğer böyle ise "Always on Display" ayarını bulup kapatman gerekiyor. Bu ayar Türkçe ismiyle de geçiyor olabilir. Ayarları ve durum çubuğuna biraz bakın.

Bu sorun senin telefonun ile alakalı değil, eğer dediğim gibi oluyor ise. Yeni Android'ler ile gelmiş anladığım kadarıyla bu özellik. Aslında özellik mi sorun mu belli değil. :) Ekranı dışa yansıtıyor, cihazın paneline görüntü vermiyor. :) Aynı olayla S7 Edge'de de karşılaştım, durum çubuğundan o özelliği kapatarak olay çözüldü.

Sanirim dediginiz gibi degil benim telefonuma hic bir sekilde goruntu gelmiyor. Goruntu gelse bildirim paneline bakarim telefon acilirkende goruntu yok. Telefonun arkasida açılmıyor.

Ben cihaz 1 kere açılıp, dediğim gibi oluyor diye düşündüm dostum. O zaman sen servise ver istersen cihazı. Daha başka, donanımsal bir sorun olabilir.

Bu sorun telefon açıldıktan sonra ekranı kilitlediğin itibaren başlıyor demi? Yani telefon çalışıyor sorunsuz şekilde, ekranı kilitledikten sonra geri ekranı açmaya çalıştığında görüntü gelmiyor değil mi?

Eğer böyle ise "Always on Display" ayarını bulup kapatman gerekiyor. Bu ayar Türkçe ismiyle de geçiyor olabilir. Ayarları ve durum çubuğuna biraz bakın.

Bu sorun senin telefonun ile alakalı değil, eğer dediğim gibi oluyor ise. Yeni Android'ler ile gelmiş anladığım kadarıyla bu özellik. Aslında özellik mi sorun mu belli değil. :) Ekranı dışa yansıtıyor, cihazın paneline görüntü vermiyor. :) Aynı olayla S7 Edge'de de karşılaştım, durum çubuğundan o özelliği kapatarak olay çözüldü.
Bu bende oluyor ama "always on display"ı bir türlü bulamıyorum

Gr5 Huawei tel acılmıyor sadece ust sağ kosede mavı lamba yanıp sonuyor sadece kapalı ya da acık oldu gu bellı olmuyor tellı anlayan varsa anlatırmı bana acaba ?

Geri
Yukarı