Huawei güncelleme alıyor mu?

TheKoray

Hectopat
Artık güncelleme, alıyor mu? Google’ın dediği gibi güncellemeler kısıtlı mı? Huawei işletim sistemin de Google, WhatsApp gibi uygulamları sizce olur mu? Huawei alınır mı, Samsung gibi telefonlar varken?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgilendirme yapmayın. Güncelleme almaya devam ediyor.

Ayrıca şu marka takıntısı ne anlamıyorum. İnsanlar kendilerini daha uzun süre götürecek performans olarak canını sıkmayacak ürünlere yöneltmek yerine neden markalara yöneltiliyor anlamıyorum.

Yanlış bilgilendirme yapmayın. Güncelleme almaya devam ediyor.

Ayrıca şu marka takıntısı ne anlamıyorum. İnsanlar kendilerini daha uzun süre götürecek performans olarak canını sıkmayacak ürünlere yöneltmek yerine neden markalara yöneltiliyor anlamıyorum.
Kardeşim marka takıntısı yapmadım kendimce arkadaşa önerimi yaptım. Performans konusuna gelirsek Android telefonların en iyisinin bile 2 seneden sonra takılmaya başladığını biliyoruz. Markaya vs. yönel demedim ille de androidse Samsung olsun diye belirttim.

Kardeşim marka takıntısı yapmadım kendimce arkadaşa önerimi yaptım. Performans konusuna gelirsek android telefonların en iyisinin bile 2 seneden sonra takılmaya başladığını biliyoruz. Markaya vs. yönel demedim illede androidse samsung olsun diye belirttim.
Model bile söylemeden direk marka ismi vermek marka takıntısı değilmiş peki.

Güncelleme alıyor tabi neden almasın. Yaptırım konusunda geri adım atıldı. Zaten geri adım atmasa bile yaptırım P30 pro'dan sonra çıkacak telefonlar için geçerli olacaktı. Geriye dönük yaptırım uygulayamıyor eski çıkan telefonlara mecbur güncelleme ve teknik destek verecekti anlaşmaları gereği. Bilip bilmeden körü körüne marka fanboyluğu yapmayın.
Abim 4s ten beri Iphone kullanıcısı Iphone 6 -7 plus flan kullandı başka hiçbir telefon kullanmadı ve kullanamam yapamam flan diyordu. Geçen ay ona Mate 20 pro aldırdım kampanya ile 4899 TL'ye şuan çok mutlu gözü gönlü açıldı. Hızlı şarj olsun 4200 mAH batarya olsun geniş amoled ekran çok iyi kamera ve android'in kısıtlama olmayan rahatlığı flan eskiden sabah akşam kablosu elinde priz arayarak günü geçerdi bu saatten sonra Apple bir telefon alacağını sanmıyorum. ( Zaten almak istesede 12-15 bin TL vereceğini sanmıyorum)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı