Huawei Health, Galaxy ve App Store'den kaldırılır mı?

564300

Decipat
App Store ve Galaxy Store'den de kaldırılır mı?

Bileklik alacaktım bunu gördüm.
Galaxy Store'de var, kaldırılır mı?
App Gallery APK'si ile uğraşmak istemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
App Store'dan kaldırılmaz çünkü sorun Google (Android) ile Apple ile degil. Galaxy Store için net bir sey diyemem ama kaldırılmaz bence.
Bir mantık hatası mevcut. Sorun ne Google ile ne de Apple ile. Sorun tamamen ABD-Çin arasında. Huawei ile Apple arasında herhangi bir bağlılık olmadığı için bir şey yapamazdı zaten. Huawei akıllı telefonlarını Android temelli çıkardığı için Google servislerini kaldırma kozunu kullanabiliyor ABD.

Soruya gelecek olursak evet kaldırılabilir ancak elinizdeki cihaz için alternatif bir çözüm resmi olarak yayınlanacaktır. Kuşkusuz bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bir mantık hatası mevcut. Sorun ne Google ile ne de Apple ile. Sorun tamamen ABD-Çin arasında. Huawei ile Apple arasında herhangi bir bağlılık olmadığı için bir şey yapamazdı zaten. Huawei akıllı telefonlarını Android temelli çıkardığı için Google servislerini kaldırma kozunu kullanabiliyor ABD.

Soruya gelecek olursak evet kaldırılabilir ancak elinizdeki cihaz için alternatif bir çözüm resmi olarak yayınlanacaktır. Kuşkusuz bir şekilde satın alabilirsiniz.
Katılıyorum, dolaylı olarak Google'a vuruyor işte. Mantık hatası olmuş yazımda.

Geri
Yukarı