Huawei HG255s Firmware

Superonline abonesiyim ama linkler açılmıyor. HG255S yerine başka bir router kullanıyorum ondan olabilir mi?
Edit: Linki kopyalayıp yeni sekmede açınca indirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün Vodafone müşteri hizmetleri ile görüştüm. Mevcut tüm abonelerin modemlerini yeni Wifi6 destekli modemle değiştirmeye başladıklarını söylediler. Biraz dert yanınca da sözde beni üst sıraya çıkardılar(pek inanmıyorum). Yakında HG255S garabetinden kurtuluyoruz.

Sürekli kopma sorunum vardı. Hatta sorunun kablodan olduğunu düşünüp eve gelen fiber kabloyu bile değiştirdik ama sorun geçmemişti. Yazılımı güncellediğim anda sorun çözüldü. Teşekkürler.

Ben ZTE'ye geçtim kurtuldum. Wi-Fi kapsama alanı da düşüktü. Odamda 100 Mbps internetimle telefonla 7-8 Mbps civarı alırken ZTE ile şu an 20 civarı alıyorum, öneririm.

Superonline mı kullanıyorsunuz. HG255s taktılar degiştirmek istedim anlaşması yok dediler ZTE'nın Vodafone sol altyapılı kullanıyorum.

Superonline mı kullanıyorsunuz. HG255s taktılar degiştirmek istedim anlaşması yok dediler ZTE'nın Vodafone sol altyapılı kullanıyorum.
Superonline kullanıyorum evet aradığımda direkt değiştiler ve artık modeme 20 metre mesafede 60-70 Mbps hız alıyorum 5G Wi-Fi sayesinde. Önceden 2.4G kullanıyordum odam uzak olduğu için 5G etki etmez diye ama ediyormuş meğerse. Wi-Fi spotter masrafından kurtulmuş oldum. Bu arada Superonline 100 Mbps veya üzeriyseniz Wi-Fi 6 modem talep ederseniz de ücretsiz ZTE'nin veya Huawei'nin Wi-Fi 6 modemini takıyor Her halukarda HG255s'den iyidir. Vodafone'dan emin değilim ama belki onlar da öyle bir şey yapıyordur.

Buraya ufak bir güncelleme yazayım. Modemin 5G sini kapatıp diğeriyle bağlanıyorum. Artık kopma sorunu yaşamıyorum. Evet yavaş ama artık kopma sorunu yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı