Huawei Honor 8X Alınır mı?

Xiaomi türkiye pazarına iyiden iyiye giriyor yakında bütün teknoloji marketlerde aktif olacak biraz daha bekleyip seçeneklerini görmen daha doğru olur eğer acelen yoksa.

Xiaomi türkiye pazarına iyiden iyiye giriyor yakında bütün teknoloji marketlerde aktif olacak biraz daha bekleyip seçeneklerini görmen daha doğru olur eğer acelen yoksa.
Acelem yok bekleyebilirim. Samsung Note 5 kullanıcısıyım. Acaba nasıl bir performans alırım diye düşünmekteyim. Note 5' i ararmıyım?

Note 5 çok özgün bir telefon benim çok beğendiğim telefonlardan biri bana sorarsan ihtiyacın yoksa kullanmaya devam et bütün ihtiyaçlarına karşılık verecektir. Eğer değiştirmek istiyorsanda Black Friday indirimlerinde Xiaomi, Huawei ve Samsung seçeneklere bakabilirsin bazen teknoloji marketlerde Buyback kampanyası oluyor eski bir telefon getiriyorsun örnek vermek gerekirse geçen ay Note serisi telefonlar için Samsung böyle bir kampanya yapmıştı.

Note 5 çok özgün bir telefon benim çok beğendiğim telefonlardan biri bana sorarsan ihtiyacın yoksa kullanmaya devam et bütün ihtiyaçlarına karşılık verecektir. Eğer değiştirmek istiyorsanda Black Friday indirimlerinde Xiaomi, Huawei ve Samsung seçeneklere bakabilirsin bazen teknoloji marketlerde Buyback kampanyası oluyor eski bir telefon getiriyorsun örnek vermek gerekirse geçen ay Note serisi telefonlar için Samsung böyle bir kampanya yapmıştı.
Ben de beğenerek kullanıyorum. Sıkıntım yok. Söyledikleriniz de mantıklı indirim günlerini denk getirmek. Samsung kampanyasını hatırlıyorum sanırım Note 8 veriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Fakat fiyat olarak bayağı uçuktu.

Note 5 modelinden Honor 8X modeline geçilmez. Exynos 7420 ile Kirin 710 birbirine oldukça yakın işlemciler, Kirin 710 biraz daha güçlü. GPU tarafinda ise Note 5 daha iyi.

Honor Play modeli performans, donanim ve arka kamera olarak 8X modelinden daha iyi.

Note 5 pil olarak seni bıktırmış olabilir. Ben olsam daha güçlü bir cihaza geçerdim şahsen. 8X yerine Play almak daha doğru.

Note 5 modelinde sorun yoksa geçiş yapma hala çok iyi telefon gerek kamera gerek performans olarak. Batarya olarak kötü sadece.

Note 5 modelinden Honor 8X modeline geçilmez. Exynos 7420 ile Kirin 710 birbirine oldukça yakın işlemciler, Kirin 710 biraz daha güçlü. GPU tarafinda ise Note 5 daha iyi.

Honor Play modeli performans, donanim ve arka kamera olarak 8X modelinden daha iyi.
Evet. İnceliyorum bende haklısınız söylediklerinizde. Ben büyük ekranlı telefonları seviyorum. Daha önce Samsung Mega kullandım severek. Bundan dolayı hayranlığım var sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı