Huawei ile Amerika'ya seyahat

Elrohira

Hectopat
Herkese merhabalar, bu yaz work and travel ile Amerika'ya gidiyorum fakat gerek Huawei'nin ülkede yasak olması gerek yaşanan son olaylar kafamda soru işareti bıraktı. Ben Huawei Mate 9 kullanıyorum, ülke girişinde bu bir sorun teşkil eder mi? Telefonu almama gibi bir sorun olabilir mi? Hiçbir fikrim yok ve internette de bir şey bulamadım aydınlatabilecek varsa çok sevinirim teşekkürler.

Olduğunu bilmiyorum diyorum işte. Ülkede satılmadığı için getirebilen var mı onu soruyorum. Telefonu almamak yerine sınır dışı edilmeyi daha mantıklı bir çözüm olarak görüyorsan diyecek bir şeyim yok.
Hiç bir sorun çıkmaz. Amerika'da Huawei kullanıcısı da var sınır dışı mı ediliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olduğunu bilmiyorum diyorum işte. Ülkede satılmadığı için getirebilen var mı onu soruyorum. Telefonu almamak yerine sınır dışı edilmeyi daha mantıklı bir çözüm olarak görüyorsan diyecek bir şeyim yok.
Apple bir telefon al yanına. VIP olarak karşılanırsın bu mantıkla.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı