Huawei laptop ve tablet mi yoksa sadece Apple laptop mı?

Hocam ben linux kullanıcam vmware üzerinden macOS ta sıkıntı yaratır mı ?

Hocam ayrıca tihnkpad falan düşünmüyorum çünkü bi ekosistem kurmak istiyorum aslında
Vmare'e bile gerek yok Parallels Desktop uygulaması var, kendim kullanıyorum tavsiye ederim.

Hocam ben linux kullanıcam vmware üzerinden macOS ta sıkıntı yaratır mı ?

Hocam ayrıca tihnkpad falan düşünmüyorum çünkü bi ekosistem kurmak istiyorum aslında

Hiçbir sorun yaratmaz. MacOS'de, sanal makinede Linux çalıştırabilirsiniz.

Ben Thinkpad konusunda, konunun daha kolay anlaşılabilmesi için örnek verdim. Siz Huawei'de alabilirsiniz, Macbook'da alabilirsiniz.. Ben şahsen, Laptop alacak olsaydım, Thinkpad X1 Carbon alırdım. 10 numara cihaz gerçekten.. O paraları sadece o makineye veririm..

Son düzenleme:
Yazılım ve photoshop kullanacağınız için hem uzun ömürlü, hem taşınabilir ve gittiğiniz her yere işinizi götürebilecek olmanız, hem stabil ve iş esnasında çöküp sizi delirtmeyecek bir cihaz arıyorsanız macbook almanızı tavsiye ederim. Ayrıca Apple ekosistemi için bir uygulama geliştirecekseniz mecburen macOS bulunan bir işletim sistemine ihtiyacınız olacak.
8.nesil i5 üzer mi ?

Arm işlemcilere birisi güçsüz yazmış ama neye göre bir i7 10.nesil işlemciye göremi ya da i9 işlemciye göre mi? Arm işlemciler bayağı güçlü olacak Apple şöyle düşündü ben telefonlarda ve tabletlerimde dünyanın en güçlü işlemcisini koyabiliyorum hem de kendim yapıyorum neden Intel'e para vereyim ki Intel işlemcilerden daha güçlü bir işlemci koyabilirim dizüstülerime diye düşündü ve yaptı açıkçası yeni MacBook'lar bayağı güçlü olacak. SSD ise olarak Mac'ler Samsung M.2 SSD kullanırlar. Bence upgrade yapılabilir olacak ama sadece SSD ve RAM değiştirilebilir kendiniz yapmak isterseniz.

Arm işlemcilere birisi güçsüz yazmış ama neye göre bir i7 10.nesil işlemciye göremi ya da i9 işlemciye göre mi? Arm işlemciler bayağı güçlü olacak Apple şöyle düşündü ben telefonlarda ve tabletlerimde dünyanın en güçlü işlemcisini koyabiliyorum hem de kendim yapıyorum neden Intel'e para vereyim ki Intel işlemcilerden daha güçlü bir işlemci koyabilirim dizüstülerime diye düşündü ve yaptı açıkçası yeni MacBook'lar bayağı güçlü olacak. SSD ise olarak Mac'ler Samsung M.2 SSD kullanırlar. Bence upgrade yapılabilir olacak ama sadece SSD ve RAM değiştirilebilir kendiniz yapmak isterseniz.
Hocam 8.nesil i5 almak üzer mi ?

Apple alırsan uzun süre kullanırsın. Amcam inşaat mühendisi 10 yıldır pro modelini kullanıyor.

Hayır üzmez onboard olarak oyun oynamayacaksanız zaten tatmin eder ama oyun oynayacak isemiz bu işlemcinin yanında bir grafik kartı bulunmak zorunda.

Oyun oynamayacağım zaten. Linux kullanacağım sanal makine ile ayrıca Photoshop ve video düzenleme işleri için. Sizce yeterli olur mu?
Apple alırsan uzun süre kullanırsın. Amcam inşaat mühendisi 10 yıldır pro modelini kullanıyor.
Umarım 7 8 yıl götürür
Vmare'e bile gerek yok Parallels Desktop uygulaması var, kendim kullanıyorum tavsiye ederim.
Hocam ben kali Linux kullanabilir miyim ? Ayrıca kali linux kurmak ile ilgili hiçbir video bulamadım . Bildiğiniz varsa söyler misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı